Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Myslela som si, že s manželom prežívame najkrajšie obdobie a pritom... Toto robil 4 roky poza môj chrbát

11.12.2017 bak

36-ročná Dáša je na rodičovskej dovolenke s ročným synčekom. Nedávno sa dozvedela niečo, čo ju veľmi zranilo a otriaslo jej manželstvom v základoch.

Dáša bola zdrvená z toho, čo našla v manželovom mobile. (ilustračné foto) Dáša bola zdrvená z toho, čo našla v manželovom mobile. (ilustračné foto)

V tú noc mu okolo jednej v noci pípla správa. Dáša práve dojčila sotva ročného synčeka Lea. Manžela nikdy z ničoho neupodozrievala, no teraz jej zovrelo žalúdok a pocítila nutkanie pozrieť sa Michalovi do telefónu.

Pikantný text

Uložila malého do postieľky a po špičkách sa prikradla k mobilu. Prečítala si správu, ktorá drzo svietila na displeji, a ruky sa jej roztriasli. Bol tam poriadne pikantný text. A keď si pozrela celú niť správ zistila, že nebol ani zďaleka jediný. Z telefónu na ňu vyskočila celá záplava sexuálne ladených odkazov a obrázkov rôznych častí ženského tela... Dáša sa cítila akoby ju niekto škrtil a musela sa napiť vody. Do rána nezaspala, a keď sa Michal zobudil, rovno na neho vyletela.

Ten nemal na výber a musel sa priznať. Dáša ho predbehla – správy si prečítala skôr, ako ich stihol vymazať. Tvrdil, že to trvá 4 roky. S dotyčnou si takto píšu, ale prisahal jej, že medzi nimi k ničomu nedošlo. Vraj potrebuje len trochu vzrušenia, keďže Dáša je zaneprázdnená starostlivosťou o malého a často nemá chuť na sex. Nevedela, čo mu má na to povedať, a ani nevedela, či mu má veriť, že medzi nimi naozaj k ničomu nedošlo. Keď odišiel do práce, zrútila sa a celý deň preplakala.

Rozhorčená kamarátka

Večer, keď sa Michal vrátil z práce, oznámila mu, že je ochotná urobiť všetko preto, aby zachránila ich manželstvo, ale on musí okamžite prestať komunikovať s tou ženskou. Samozrejme, že súhlasil. Keď to všetko porozprávala najlepšej kamarátke, tá neverila vlastným ušiam. „Zbláznila si sa? Veď ťa 4 roky podvádza! A to všetko sa dialo v čase, keď si čakala jeho dieťa, vyberala kočík, rodila a tešila sa z bábätka! Ty si si myslela, že ste dokonale šťastní a aha, čo robil on! Som si istá, že s ňou aj drichme, neverím, že by nejaký nadržaný chlap vydržal len pri správach! Ak mu to odpustíš, akoby si mu povedala, že sa vlastne nič nestalo..,“ dušovala sa Mariana.

Dáša je momentálne bezradná. Sama nevie, čo má spraviť a ako sa pohnúť ďalej. Jedna časť v nej kričí, že musí svoje manželstvo zachrániť, najmä kvôli Leovi, a druhá zase, že to už nemá význam. Dokáže Michalovi ešte veriť? Dokáže po tom všetkom byť šťastnou, milujúcou a usmiatou manželkou?

Tlačiť Diskusia (4)