Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kedysi o nej sníval každý muž, dnes je to inak: Esmeralda starne bez plastík, takto ju zmenili rany osudu

06.12.2017 anm

Leticia Calderón sa zapísala do sŕdc divákov ako nezabudnuteľná kráska Esmeralda. Ako ju zmenili rany osudu a čo robí dnes?

Telenovela Esmeralda sa nakrúcala v roku 1997. 17 obrázkov vo fotogalérii Telenovela Esmeralda sa nakrúcala v roku 1997.

Mexická krásavica Leticia Calderón (49) odmalička chcela byť herečkou a jej najväčší sen sa čoskoro splnil. V nezabudnuteľnej telenovele Esmeralda (1997) o slepej dievčine ju mohol spoznať celý svet. Hoci sa zdá, že takáto úspešná žena musí mať dokonalý život, nie je to celkom pravda. Skutočné šťastie v osobnom aj profesionálnom živote zažíva až po štyridsiatke. Telenovela Esmeralda sa vysielala v roku 1997. 17 obrázkov vo fotogalérii Telenovela Esmeralda sa vysielala v roku 1997.

Trápenie s chorým synom

V roku 2000 sa na dlhých 8 rokov stiahla zo sveta šoubiznisu, aby sa mohla naplno venovať staršiemu synovi Lucianovi, ktorý trpí Downovým syndrómom. Synova choroba ju posilnila a naučila sa byť vďačná za všetko, čo jej osud priniesol. A bolo toho naozaj dosť... Po druhom rozvode v roku 2010 zostala na výchovu dvoch synov sama. V tom istom roku vydala knihu s názvom Luciano, anjel môjho života, v ktorom sa podelila o svoje skúsenosti ako matka dieťaťa, ktoré sa narodilo s Downovým syndrómom. Leticia Calderón a Fernando Colunga ako pár snov v telenovele Esmeralda. 17 obrázkov vo fotogalérii Leticia Calderón a Fernando Colunga ako pár snov v telenovele Esmeralda.

V roku 2012 utrpela so synmi vážnu autonehodu, počas ktorej sa jej vozidlo zrazilo s kamiónom. Malý Carlo skončil v nemocnici. Leticia sa s nepríjemnými následkami musela dlho vyrovnávať.

Stále sa venuje hereckej kariére a stará sa o synov, ktorých považuje za najväčší poklad svojho života. A napriek tomu, že mnohé jej kolegyne starnú s plastikami, ona sa rozhodla pre inú cestu a veľmi jej to pristane. Hoci má iný účes, než ktorý si pamätáme z Esmeraldy a aj jej tvár sa zmenila, stále je to krásna žena.

Všetky fotografie nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia (1)