Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fanúšičky sa pochválili fotkami s Darou Rolins, ale TO nemali robiť: Uff, naozaj toto nosila na hlave?

05.12.2017 Casprezeny.sk

Dara Rolins zreje ako víno, ale na tieto fotky by bolo lepšie radšej zabudnúť. Čo to tá kedysi nosila na hlave?

Dara Rolins 28 obrázkov vo fotogalérii Dara Rolins

Je nielen speváčkou, ale stala sa aj módnou ikonou a pre svoje fanúšičky je skutočným idolom. Keď sa im naskytne príležitosť odfotiť sa s ňou, ihneď ju využijú a nezabudnú sa takýmto cenným úlovkom hneď pochváliť na sociálnej sieti.

Dara Rolins má množstvo fanúšičiek, s ktorými s obľubou komunikuje prostredníctvom sociálnych sietí. Speváčka je pre idolom, veď čím je staršia, tým lepšie vyzerá. A navyše je pre ne aj inšpiráciou, pretože to, ako vyzerá, je jej vlastné rozhodnutie, ako povedala pred časom Dara. Jednoducho, Dara sa rozhodla, že bude vyzerať dobre, a tomu podriadila svoj životný štýl.

Dobruuu, z plysoveho kralovstva 💫👑🌙...

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Iste, nie každý musí chcieť vyzerať dobre, ale ten, kto sa pre to rozhodne, to aj môže dokázať svojím vlastným úsilím. A Dara je dôkazom toho, že keď sa chce, tak sa dá. Svojim fanúšičkám ukazuje cestu.

No ani Dara nevyzerala v minulosti vždy najlepšie. Niektorými fotkami sa na sociálnej sieti pochválila samotná speváčka, iné zverejnili jej fanúšičky. Och, to naozaj nosila na hlave aj takýto účes s peroxidovou ofinou...? V každom prípade, Dare sa podarilo doviesť svoj zovňajšok k dokonalosti, a hoci o 2 dni oslávi už svoje 45. narodeniny, vyzerá naozaj skvelo, a to nemusí byť ani nalíčená.

Všetky fotografie nájdete v galérii.

 

Tlačiť Diskusia (4)