Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nie je to priskoro? Princeznička Charlotte má len dva roky, ale už ju zapísali na... A viacerých to vytáča!

07.12.2017 bak

Záujem o šport zdedila malá Charlotte po mame. Tá je tiež vášnivou fanúšičkou tenisu.

Vojvodkyňa Kate s malou Charlotte 13 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa Kate s malou Charlotte

Hoci má vek sotva na škôlku, malú šľachtičnú už rodičia zapísali na hodiny tenisu v jednom z najexkluzívnejších klubov Británie. Možno vám napadne, či taký drobec vôbec dokáže udržať raketu, ale zdroje tvrdia, že princeznička je prirodzený tenisový talent.

Zdroj povedal denníku Sun: „Bude mať tri roky až v máji, ale rodičia boli presvedčení, že to bude milovať a zdá sa, že mali pravdu. Je veľmi prirodzená.“ No kým malá tenistka robí veľký pokrok pri každej ďalšej lekcii, členovia prestížneho Hurlingham Club nie sú jej výučbou až tak nadšení. Vraj niektorých hnevá, že vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge nie sú členmi tohto exkluzívneho tenisového klubu.

Princezná Charlotte 13 obrázkov vo fotogalérii Princezná Charlotte

Ten bol založený v roku 1869 a v jednom z jeho pravidiel stojí, že nečlenovia môžu hrať na kurte iba v prípade, že ich priamo pozval iný člen. Toto však kráľovská rodina zdá sa, obišla. Niektorí patróni majú pocit, že ani malá Charlotte by tam nemala hrávať. Pravidlá sú skrátka veľmi prísne a nevidia dôvod, prečo by sa mala urobiť výnimka, hoci ide o kráľovskú rodinu.

Vojvodkyňa Kate je sama veľkou fanúšičkou tenisu a je patrónkou Londýnskej tenisovej asociácie. Tento post prevzala po kráľovnej Alžbete.

Viac fotiek nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia (1)