Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fíha, to je rozdiel! Thalía ukázala svoju tvár bez mejkapu, spoznali by ste ju? Toto je celkom iná žena

17.12.2017 anm

Poznáme ju vždy dokonale upravenú, ale tentoraz to Thalía riskla bez mejkapu, toto je jej pravá tvár! Pohľad na ňu vás prekvapí.

Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro. 34 obrázkov vo fotogalérii Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro.

Mexická krásavica Thalía (46) predviedla na sociálnej sieti už všetko možné - odvážne módne kreácie, dokonalý mejkap, fantastické vlasy, sexi postavičku v plavkách... Ale jej nenalíčenú tvár sme ešte nevideli! Thalía ukázala top postavičku v nezvyčajných plavkách. 34 obrázkov vo fotogalérii Thalía ukázala top postavičku v nezvyčajných plavkách.

Nedávno sa teda herečka a speváčka, ktorú u nás preslávila najmä telenovela Rosalinda, rozhodla ukázať pravú tvár bez mejkapu a filtra. Svoju rannú selfie okomentovala takto: "Dnes žiadny mejkap! Pozerám sa na svet s čerstvým postojom!"

Pri pohľade na ňu si naozaj len málokto uvedomí, že sa pozerá na 46-ročnú mamu dvoch detí. Jej tvár je čistá, svieža a vyzerá aspoň o polovicu mladšie. Jej konkurentky musia blednúť závisťou! Čo na ňu hovoríte? Fíha, to je rozdiel! Thalía ukázala svoju tvár bez mejkapu, spoznali by ste ju? Toto je celkom iná žena 34 obrázkov vo fotogalérii

 

Tlačiť Diskusia