Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tromfne aj dcéru? Pravá blondínka zažiarila v úžasných minišatách: Vyzerala v nich ako tínedžerka!

20.12.2017 bes

Vianočné obedy, večierky a párty sú v plnom prúde. Každá z nás chce zažiariť! Ak ste ešte nenašli vysnívaný outfit, inšpirujte sa hviezdami! Ktorej to pristalo najviac?

Reese Witherspoon 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Reese Witherspoon

Kate Moss (43) & Charlotte Tilbury (44)

Spolu nám to ladí!

Povedali by ste, že vekový rozdiel medzi týmito dámami je jeden rok? Charlotte, zakladateľka a majiteľka svetoznámej kozmetickej značky usporiadala vianočnú párty v Londýne, ktorá sa niesla v znamení nude tónov. V slonovinových vintage šatách bola nádhernou hostiteľkou. Oveľa mladšie pôsobiaca Kate Moss oslnila v krásnom kožúšku púdrovej farby. Kate Moss (43) & Charlotte Tilbury (44) 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Kate Moss (43) & Charlotte Tilbury (44)

Reese Witherspoon (41)

Kedy, ak nie cez Vianoce?

Móda je v tomto období obzvlášť zhovievavá – všade sa to len tak hemží gýčovými vianočnými motívmi! Ak ste nenašli zaľúbenie v pulóvroch so sobmi, urobte to rafinovane ako sympatická herečka. Tá si na vianočný večierok obliekla roztomilé modré šaty, ktoré jej pekne tvarujú postavu. Zdobia ich cukrové paličky spojené do tvaru srdca. Perfektné! Reese Witherspoon (41) 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Reese Witherspoon (41)

Z jej 18-ročnej dcéry Avy rastie krásna kočka a svojej mame akoby z oka vypadla. Pozrite, ako im to spolu pristane:

Reese s dcérou Avou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Reese s dcérou Avou.

Poppy Delevingne (31)

V luxusnom balení

Poppy je ozdobou každej párty, ale tento outfit je naozaj pre odvážne! Latexové čierne šaty tesne kopírujú krivky a na prsiach sú ozdobené obrovskou mašľou. Jemne provokatívny imidž dotvára aj blonďavý retro výčes a sexi dymové oči. Prítomní páni však mali smolu, Poppy sprevádzal jej manžel, ktorý si svoj luxusný darček poriadne strážil! Poppy Delevingne (31) 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Poppy Delevingne (31)

Jessica Gomes (33)

Štíhla ako jedľa!

Austrálska modelka s exotickými koreňmi patrí podľa rôznych rebríčkov medzi najkrajšie ženy na svete. Dlhoročná ambasádorka a hovorkyňa značky David Jones zavítala na večierok v hodvábnom vrstvenom overale borovicovej farby a bola skutočne neprehliadnuteľná. Napriek sexi detailom nepôsobila dráždivo, ale nežne a étericky. Jessica Gomes (33) 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Jessica Gomes (33)

Tlačiť Diskusia
Focus Media