Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kilá si s ňou robia, čo chcú, ale TOTO je už naozaj priveľa: Nešťastné šaty Ewe Farnej pridali aspoň 20 kíl

20.12.2017 Casprezeny.sk

Ewa Farna je skvelá speváčka, ale pri voľbe outfitov naozaj nemá šťastnú ruku. Ach, jaj, ako sa mohla navliecť do takýchto šiat?!

Ewa Farna 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Herminapress Ewa Farna

Speváčka Ewa Farna bola ako dievčatko štíhla a vtedy možno ani netušila, že keď raz dospeje, bude jej hmotnosť ako na hojdačke.

Talentovaná speváčka svojím výkonom nadchla 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: youtube.com Talentovaná speváčka svojím výkonom nadchla

Ewa má raz lepšie obdobia, kedy na sebe "maká" a vtedy má postavu celkom k svetu. Asi ju to však stojí veľa námahy, a tak zákonite po takomto štíhlejšom období nasleduje to objemnejšie, keď vyzerá presne v duchu jej pesničky "Mám boky jako skříň".

Ewa Farna v klipe ku piesni Mám boky jako skříň. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto z piesne Mám boky jako skříň Ewa Farna v klipe ku piesni Mám boky jako skříň.

Keď nedávno vystúpila na previanočnom koncerte jedného českého rádia, prítomným sa naskytol nie príliš lichotivý pohľad na inak pôvabnú speváčku. Ewa si totiž zvolila šaty, v ktorých vyzerala ako matróna a ktoré jej pridali aspoň 20 kíl.

Hoci Ewa svoju hmotnosť nerieši a občas i z nej dokonca robí žarty, naozaj by sa mala poradiť s nejakým lepším štylistom. Taká pekná baba, hoci aj bacuľka, by sa mohla obliekať podstatne lepšie...

  Ewa Farna 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram E. F. Ewa Farna

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media