Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto ju vidí iba manžel! Thalía sa odfotila v teplákoch: Naozaj má také vlasy, keď si ich nevyfúka?

04.01.2018 anm

Vždy dokonale upravená Thalía sa doma mení na bežnú manželku a mamu dvoch detí.

Vo svojich 46 rokoch vyzerá fantasticky. 7 obrázkov vo fotogalérii Vo svojich 46 rokoch vyzerá fantasticky.

Mexická herečka a speváčka Thalía (46) doma nepotrebuje dokazovať, že patrí medzi najkrajšie ženy sveta. Nádherné róby, vyfúkaný účes a hrubú vrstvu mejkapu vďačne vymení za pohodlné tepláky a trávi čas so svojimi najdrahšími.

Počas sviatkov sa nechala odfotiť s manželom a dvomi deťmi, ktoré rastú ako z vody. Tentoraz sa netrápila s vyrovnávaním či fúkaním vlasov. Prirodzené kučery jej veľmi pristali a v domácom úbore vyzerala fantasticky. Thalía je kočka aj vo vreci!

Jej dcéra Sabrina oslávila v októbri okrúhlych 10 rokov a syn Matthew Alejandro mal v júni 6.

Thalía je pyšná na svoje deti. 7 obrázkov vo fotogalérii Thalía je pyšná na svoje deti.

Thalía našla šťastie po boku manžela Tommyho Mottolu (68), za ktorého sa vydala v decembri 2000. Krásna herečka je do o 22 rokov staršieho multimilionára stále zamilovaná, čo dokazuje aj na fotkách zo súkromia, na ktorých manžela často bozkáva a objíma. S manželom Tommym Mottolom im to klape už 17 rokov. 7 obrázkov vo fotogalérii S manželom Tommym Mottolom im to klape už 17 rokov.

Zdá sa, že napriek tlaku nablýskaného života v šoubiznise si dvojica dokáže ukradnúť chvíľky len pre seba a vychutnávať si vzácne okamihy v živote bežnej rodiny.

Všetky fotografie nájdete v galérii >>>

 

Tlačiť Diskusia (1)