Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Julianne Moore ukázala dcéru a my nevychádzame z údivu: Mama je krásna, ale jej princezná je... Wow!

23.01.2018 Beata Suchá

Deti sa ponášajú na rodičov, no niekedy je podoba až zarážajúca. Možno aj preto, že mnohé maminy dnes akoby zabudli starnúť a obliekajú sa podobne ako ich dcéry.

Julianne Moore 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Julianne Moore

Julianne Moore (57) & Liv Freundlich (15) Ryšavky v čiernom

Červenkasté vlasy a krásne črty zdedila Liv po éterickej Julianne, no výškou sa sympatická puberťiačka ťahá na otca, urasteného filmového producenta Barta Freundlicha. Aj napriek veľkému vekovému rozdielu sú si mama s dcérou veľmi blízke a majú ukážkový vzťah. Hoci sa vymódili do čiernej, na prehliadke dizajnérskej značky boli tieto dve rusovlásky neprehliadnuteľné.

Julianne Moore (57) & Liv Freundlich (15) 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Julianne Moore (57) & Liv Freundlich (15)

Cindy Crawford (51) & Kaia Gerber (16)

Obe sú modelky

U Crawfordovcov-Gerberovcov to musí vyzerať ako v modelingovej agentúre – všetci štyria členovia rodiny sa aktívne venovali alebo venujú modelingu. Krásnu tvár zdedila Kaia po mame, ktorá v jej veku vyzerala rovnako ako jej superštíhla dcéra. Cindy má na dcéru veľký vplyv aj v štýle obliekania, obom seknú minimalistické strihy, v ktorých najlepšie vyniknú ich dokonalé telá.

Cindy Crawford (51) & Kaia Gerber (16) 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Cindy Crawford (51) & Kaia Gerber (16)

Reese Witherspoon (41) & Ava Phillippe (18)

Ako sestry

Reese a Ava sa na seba veľmi ponášajú nielen v tvári, ale majú aj rovnakú mimiku a telesné krivky. Keď sa tieto dve pravé blondínky vyberú do spoločnosti a nahodia sa v podobnom štýle, na prvý pohľad je niekedy ťažké rozoznať, ktorá je ktorá. Za túto superpodobu môže aj fakt, že Reese a jej exmanžel Ryan Phillippe vyzerali ako súrodenci.

 Reese Witherspoon (41)  & Ava Phillippe (18) 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Reese Witherspoon (41) & Ava Phillippe (18)

Tlačiť Diskusia
Focus Media