Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo vám hviezdy doprajú v láske? V roku 2018 sa bude dariť vzťahom! Pozrite sa, čo čaká vaše znamenie

13.01.2018 bak

Na toto všetko sa môžete tešiť v oblasti lásky a vzťahov v novom roku.

Rok 2018 bude vzťahom priať. 3 obrázky vo fotogalérii Rok 2018 bude vzťahom priať.

Kozorožec (22. december – 20. január)

Rok 2017 bol pre vás rokom zodpovednosti, keď ste mali pocit, že všetko je vo vzťahoch na vašich pleciach. V novom roku si užijete v milostnom živote viac voľnosti a slobody a budete sa môcť konečne nadýchnuť, lebo veci sa dajú do poriadku. Prebudí sa vo vás vaša ženská energia a budete mať chuť trochu experimentovať a objavovať svoju sexualitu. Stanete sa nezávislejšou a spokojnejšou ženou.

Vodnár (21. január – 18. február)

Ak už dlho hľadáte svoju spriaznenú dušu, v roku 2018 ju prekvapivo nájdete v niekom, koho ste doteraz prehliadali, alebo už dlhšie poznali. Zrazu sa na toho človeka budete dívať inými očami a zistíte, že poklad ste mali celý čas rovno pod nosom. Nenechajte si to ujsť. Vzťahy vytvorené v roku 2018 pre vás budú v mnohom kľúčové. Určite vás posilnia a pomôžu vám stať sa lepším človekom.

Ryby (19. február – 20. marec)

V roku 2018 sa vám vráti všetka láska a oddanosť, ktorú vkladáte do vzťahov. Ak ešte nemáte partnera, je veľká šanca, že stretnete veľmi starostlivého muža, s ktorým vás čaká stabilný a naplňujúci vzťah. Keď ste v minulosti mali zlomené srdce, teraz si poviete, že to všetko zato stálo a aj bolestné skúsenosti vám pomohli preraziť si cestu k novému šťastiu.

Baran (21. marec – 19. apríl)

V tomto roku ste si užili dosť flirtovania aj krátkodobých vzťahov, ale rok 2018 má pre vás niekoho, s kým zatúžite byť oveľa dlhšie. Konečne máte šancu natrafiť na trpezlivého a vyrovnaného človeka, ktorý je ochotný do vzťahu vložiť všetko. Nebojte sa záväzkov! Potrebujete už konečne pocit zázemia a stability. Rok 2018 je na to ako stvorený!

Barani majú šancu nájsť si dlhodobý vzťah. 3 obrázky vo fotogalérii Barani majú šancu nájsť si dlhodobý vzťah.

Býk (20. apríl – 21. máj)

Býci sú nezávislé osobnosti, ktoré potrebujú veľký osobný priestor a toto sa ešte zosilní v roku 2018. Vašou povahovou črtou je aj tvrdohlavosť, ale v novom roku predsa len stretnete niekoho, koho si postupne pripustíte k telu. Nemusí to byť hneď romantický vzťah, ale môže sa z toho vykľuť aj silné a trvalé priateľstvo.

Blíženci (22. máj – 21. jún)

Možno ste sa tento rok cítili osamelo a depresívne, ale v roku 2018 práve vo svojej samote nájdete najväčšiu silu. Prestaňte hľadať lásku vo vonkajšom svete, ale nájdite ju v sebe a k sebe. Pustite sa s chuťou do nových dobrodružstiev a skúseností a vaša vnútorná spokojnosť a radosť pritiahne do vášho života nových ľudí, ktorí zatúžia objavovať nové veci s vami.

Rak (22. jún – 22. júl)

Doteraz ste možno mali plnú hlavu ľudí zo svojej minulosti a nevedeli ste sa preniesť cez staré zranenia. Nelipnite už na svojich ex, tí do vášho nového života nepatria a ani ich tam nepotrebujete. V roku 2018 si to konečne naplno uvedomíte, nadýchnete sa a začnete konečne žiť svoj život tak, ako by ste chceli. A nové príležitosti na seba nenechajú dlho čakať!

Lev (23. júl – 22. august)

Nezabúdajte na svojho partnera, s ktorým ste už roky. Vaše ego Levice vám občas zacláňa vo výhľade na iných, ale je čas začať si hýčkať svoj dlhodobý vzťah. Nájdite si čas na to, čo ste spolu už dávno nerobili – naplánujte si výlet vo dvojici, romantickú večeru, či čokoľvek, na čo nemáte čas v bežný deň. Vyžeňte zo vzťahu nudu a stereotyp a budete prekvapené, ako vám to znova začne iskriť.

Vyžeňte zo vzťahu nudu a stereotyp. 3 obrázky vo fotogalérii Vyžeňte zo vzťahu nudu a stereotyp.

Panna (23. august – 22. september)

Rok 2017 pre vás nebol najšťastnejší, ale 2018-ka má náplasť na všetky vaše bolesti. Ak ste si už mysleli, že na svete neexistuje nikto, kto by vás naozaj miloval, a s kým by ste dokázali byť šťastná, rok 2018 vám dokáže, že ste sa mýlili! Otvorte svoje srdce dokorán a začnú sa diať veci, v ktoré ste už ani neverili.

Váhy (23. september – 22. október)

Môžete sa tešiť! V roku 2018 vám nehrozia žiadne drámy a v ľúbostnom živote vás čaká uistenie, že ste naozaj s tým pravým. S partnerom si k sebe znova nájdete cestu, objavíte stratenú intimitu a uvedomíte si, že by ste nedokázali fungovať bez seba. Budete zažívať pocity stabilnej lásky a rodinne harmónie.

Škorpión (23. október – 22. november)

Možno ste si dlhú dobu nepripúšťali nikoho k telu a s jedovatosťou Škorpióna ste od seba všetkých odplašili, ale v roku 2018 stretnete niekoho, kto si vás získa a prinúti vás vypnúť všetky obranné mechanizmy. Začnete si vychutnávať ten blažený pocit rodiacej sa lásky a budú aj motýliky v žalúdku. Rozhodne sa tomu nebráňte.

Strelec (22. november – 21. december)

Uvedomíte si, že je čas vypustiť zo svojho života ľudí, ktorí sa k vám nezachovali pekne a nedovoliť im, aby vás viac zraňovali. Máte možnosť sami sa rozhodnúť, koho do svojho života vpustíte a komu venujete energiu a čas. Rok 2018 bude pre vás liečivý a príjemný. Nečakajú vás žiadne citové drámy, práve naopak, všetko sa vyrieši lepšie, než by ste čakali.

Tlačiť Diskusia