Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Záhada, ktorú ste vždy chceli rozlúštiť: Čím ste boli vo svojom minulom živote? Horoskop vám povie pravdu

22.02.2018 anm

Čím ste boli v minulom živote? Znamenie horoskopu vám to môže naznačiť.

Čím ste boli v minulom živote? Čím ste boli v minulom živote?

Mali ste už niekedy pocit, že vám bolo blízke niečo, o čom ste takmer nič nevedeli? Alebo ste čítali či videli vo filme niečo, k čomu ste cítili silné puto, ale nevedeli ste vysvetliť prečo? Nuž, tento intenzívny záujem môže byť výsledkom skúseností z vášho predchádzajúceho života. Niektoré náboženstvá a spirituálne školy tvrdia, že naše duše sa neustále reinkarnujú predtým, ako sa dostanú do nirvány. Znamenie horoskopu vám môže naznačiť, čo sa s vami v minulom živote asi stalo.

Strelec - Bojovník

Túžba po slobode a odmietanie toho, aby vami manipulovali alebo vás do niečoho nútili - to sú typické vlastnosti bojovníka. Situácie ste schopní riešiť bez toho, aby ste nad nimi priveľa premýšľali. Často otvorene poviete ľuďom svoj názor, nepremýšľate nad diplomatickými odpoveďami. Čo na srdci, to na jazyku. Vždy bojujete za správnu vec. Ste extroverti, veľkí optimisti a vždy očakávate len to najlepšie.

Kozorožec - Šéf

Radi preberáte zodpovednosť v bežnom živote a ste človek, ktorý je duševne oveľa zrelší než jeho vrstovníci. Ste veľmi vážni a nie je vylúčené, že ste v minulosti diktovali ľuďom, čo majú robiť. Vždy sa snažíte byť prví, tvrdo na sebe pracujete a chcete vidieť výsledky. Radi kontrolujete a ovládate, moc je pre vás ako afrodiziakum.

Vodnár - Lekár

Často vás kritizujú za to, že žijete vo vysnívanom svete plnom ilúzií. V minulých životoch vás často prosili o to, aby ste ich zachránili. Vaša veľkodušná a milá povaha vás predurčuje k tomu, aby ste druhých ochraňovali a starali sa o nich. Zaujíma vás liečenie, medicína. Vodnári boli vždy nezávislí a aj vďaka vašim schopnostiam sa veda mohla v minulosti rozvíjať.

Ryby - Filozof

Ľudia narodení v znamení Rýb sú vždy plní vysnívaných ideálov a snov, často sa zdá, že ani nežijú v realite. Snívajú o fantastických svetoch, predstavujú si inú realitu, preto mohli byť v minulých životoch filozofi. Veľmi túžite po vzdelaní a máte silnejšiu intuíciu než ostatné znamenia. V minulom živote ste často premýšľali nad tým, odkiaľ prichádzame a kam smerujeme, čo je dobro a čo zlo. Vždy vás zaujímali veľké otázky života a nie je to inak ani dnes. V minulom živote ste zbožňovali byť sami a aj ste na to mali príležitosť. Aspoň ste mali veľký priestor na uvažovanie a hĺbanie. V súčasnosti už viac túžite po spoločnosti iných ľudí, ale stále máte sklony utiahnuť sa a premýšľať o veciach. Filozofia a spiritualita sú veci, ktoré vás najviac zaujímajú.

Tlačiť Diskusia
Focus Media