Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Banderasova ex Melanie Griffith na rande so zajačikom: Fú, tá tvár nevyzerá prirodzene! Nestačilo by už botoxu?

12.01.2018 bak

60-tnička Melanie Griffith si skočila na obed s oveľa mladším mužom.

Melanie Griffith 18 obrázkov vo fotogalérii Melanie Griffith

Na stretnutie s neznámym mladíkom sa „nahodila“ do čiernych obtiahnutých legín so sieťovaným vzorom a širokého čierneho svetra. Vo vysokých čižmách a taškou prehodenou cez plece vyzerala naozaj šik a treba uznať, že má skvelú postavu. Vlasy mala zopnuté do strapatého vrkoča.

Melanie Griffith 18 obrázkov vo fotogalérii Melanie Griffith

Spoločníka pri obede v obľúbenej francúzskej reštaurácii Petrossian Paris, ktorá je v Los Angeles vychýrená svojím kaviárom, jej robil výrazne mladší muž. Dvojica viedla uvoľnenú konverzáciu a pri bližšom pohľade na tvár herečky hneď zbadáte, že pleť na jej tvári je neprirodzene napnutá, zatiaľ čo krk prezrádza jej skutočný vek. Foto TU »»»

Hviezda filmov Dvojník, Lolita alebo Podnikavé dievča sa nedokázala zmieriť s pribúdajúcim vekom a bojuje s vráskami pomocou botoxu. Na jej tvári sa podpísali aj problémy s alkoholom a drogami, ktoré mala v minulosti.

Melanie bola 4-krát vydatá – za herca Dona Johnosna dokonca dvakrát. Má sním dcéru Dakotu Johnson (28), ktorá sa preslávila ako Anastasia Steele v erotickej trilógii 50 Odtieňov. S hercom kubánskeho pôvodu Stevenom Bauerom má syna Alexandra (32). Jej posledným manželom bol herec Antonio Banderas, s ktorým sa rozviedla v roku 2015. Majú spolu dcéru Stellu Banderas (21).

S dcérou Stellou 18 obrázkov vo fotogalérii S dcérou Stellou

Všetky fotky nájdete v galérii »»»

Tlačiť Diskusia