Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z toho naskakujú zimomriavky: Čím ste boli v minulom živote? Horoskop prezradí veľmi zaujímavé veci

20.02.2018 anm

Čím ste boli v minulom živote? Znamenie horoskopu vám to môže naznačiť.

Čím ste boli v minulom živote? Čím ste boli v minulom živote?

Mali ste už niekedy pocit, že vám je blízke niečo, o čom doteraz ste takmer nič nevedeli? Alebo ste čítali či videli vo filme niečo, k čomu ste cítili silné puto, ale nevedeli ste vysvetliť prečo? Nuž, tento intenzívny záujem môže byť výsledkom skúseností z vášho predchádzajúceho života. Niektoré náboženstvá a spirituálne školy tvrdia, že naše duše sa neustále reinkarnujú predtým, ako sa dostanú do nirvány. Znamenie horoskopu vám môže naznačiť, čo sa s vami v minulom živote asi stalo.

Baran - Objaviteľ

Ste známi svojou odvahou a chuťou konať, preto je pravdepodobné, že ste boli v minulom živote dobrodruh alebo bádateľ. Baran zo zvedavosti rád pátra po veciach, ktoré ešte nikto pred ním nezažil, ani nevidel. Hľadanie nových svetov je niečo, čo si vyžaduje veľkú vnútornú silu. Objaviteľ sa na začiatku cesty často stretáva s mnohými prekážkami, ale vďaka svojim schopnostiam ich rýchlo prekoná. Baran nepozná odpoveď "nie" a dosiahne všetko, čo si zaumieni. A nezáleží na tom, koľkí sa mu postavia do cesty, vždy sa dostane do vysnívaného cieľa.

Býk - Umelec

Býk je známy svojou láskou k pohodliu a komfortu, hoci sa mu z nich v predchádzajúcich životoch veľa neušlo. Láska k umeniu a krásnym veciam je tiež veľmi silná. Máte zmysel pre estetiku, čo najviac vidno na zariadení vášho príbytku. V minulom živote ste sa s najväčšou pravdepodobnosťou venovali maliarstvu a vytvárali ste krásne nadčasové veci. Je pre vás dôležité, aby ste za sebou vo svete zanechali stopu.

Blíženci - Známa osobnosť

Váš záujem o umenie a spoločenská povaha naznačujú, že ste v minulom živote boli známa osobnosť, pravdepodobne ste sa venovali herectvu. Na spoločenských udalostiach doslova žiarite a žiarili ste na nich aj v predchádzajúcich životoch. Vďaka svojej zvedavosti a schopnosti ľahko sa druhým prispôsobovať sú z vás skvelí partneri do akejkoľvek debaty. Vášnivo milujete aj literatúru a hudbu. Aj tieto vaše záľuby naznačujú, že ste sa v minulosti cítili dobre na divadelných doskách. Monotónnosť a nuda vás zabíjajú.

Rak - Spisovateľ

Toto znamenie je plné fantázie. V minulom živote ste sa pravdepodobne venovali písaniu románov. Ľahko čítate v dušiach ľudí a máte veľmi citlivú povahu. Spisovatelia sú známi svojou búrlivou povahou, a to sa hodí aj na vás. V minulosti ste žili pomerne osamelý život a zomreli ste veľmi mladí. Ani v láske vám to príliš neklapalo. Aj preto ste mali potrebu vypísať sa zo svojich pocitov a z vašich intenzívne prežívaných zážitkov vznikali silné literárne príbehy.

2. časť horoskopu nájdete na www.casprezeny.sk už zajtra.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media