Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tajomný odkaz horoskopu: Čím ste boli v minulom živote? Vaše znamenie o vás odhalí veľmi zaujímavé veci

21.02.2018 anm

Čím ste boli v minulom živote? Znamenie horoskopu vám to môže naznačiť.

Čím ste boli v minulom živote? Čím ste boli v minulom živote?

Mali ste už niekedy pocit, že vám bolo blízke niečo, o čom ste takmer nič nevedeli? Alebo ste čítali či videli vo filme niečo, k čomu ste cítili silné puto, ale nevedeli ste vysvetliť prečo? Nuž, tento intenzívny záujem môže byť výsledkom skúseností z vášho predchádzajúceho života. Niektoré náboženstvá a spirituálne školy tvrdia, že naše duše sa neustále reinkarnujú predtým, ako sa dostanú do nirvány. Znamenie horoskopu vám môže naznačiť, čo sa s vami v minulom živote asi stalo.

Z toho naskakujú zimomriavky: Čím ste boli v minulom živote? Horoskop prezradí veľmi zaujímavé veci
Čím ste boli v minulom živote? Znamenie horoskopu vám to môže...

Lev - Panovník

Túžite po luxuse a viete si ho naplno vychutnávať. Páči sa vám, ak ste stredobodom pozornosti a ľudia vás obdivujú. Tieto vlastnosti naznačujú, že ste sa v minulom živote venovali vládnutiu. Ste známi vľúdnosťou a skvelým zmyslom pre humor, ale zároveň viete byť aj leniví, arogantní a tvrdohlaví. V súčasnom živote vás druhí tiež vnímajú ako silné osobnosti, ktoré sú schopné efektívne viesť aj väčší tím ľudí.

Panna - Vedec

Ste známi svojou precíznosťou a zmyslom pre detail. Presne viete, ako by veci mali fungovať a ste si vedomí toho, že počas svojej cesty k výsledkom musíte urobiť aj zopár chýb. Je veľmi pravdepodobné, že ste boli v minulom živote vedci. Nerobilo vám problém tvrdo na sebe pracovať, trpezlivo skúšať, kontrolovať a uistiť sa, či všetko funguje správne. Kreativita nie je vašou silnou stránkou, radšej sa vždy sústreďujete na konkrétne riešenia problémov. Aj sa vám darí prichádzať s efektívnymi nápadmi, ktoré aj iným zjednodušujú život.

Váhy - Sudca

Vaše vlastnosti naznačujú, že ste boli v minulom živote sudcom. Vždy sa snažíte udržiavať medzi ľuďmi okolo seba mier a záleží vám na šťastí druhých. V minulosti ste rozhodovali o osudoch veľkého spoločenstva ľudí, ktorí vás rešpektovali a vážili sa vašu schopnosť vždy urobiť poriadok a rozhodovať sa spravodlivo a čestne. Je pre vás dôležité, aby ste so všetkými dobre vychádzali a udržiavali si dobré vzťahy.

Škorpión - Podvodník

Odvážny, vynaliezavý a dôvtipný Škorpión je známy svojou tajomnou a manipulatívnou osobnosťou, ktorá sa rýchlo ukáže, keď ho ovládne žiarlivosť alebo vášeň. Čiže vlastne kedykoľvek. Vďaka vašej temnej stránke ste v minulom živote mohli byť podvodníci, ktorí dokázali ľudí šikovne obrať o majetok. Vždy ste celkom presne vedeli, čo urobiť, aby ste dosiahli, čo chcete. Mali ste veľa milencov, ktorí ochotne plnili vaše želania.

Z toho naskakujú zimomriavky: Čím ste boli v minulom živote? Horoskop prezradí veľmi zaujímavé veci
Čím ste boli v minulom živote? Znamenie horoskopu vám to môže...

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media