Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Meghan Markle sa ukázala na verejnosti s princom Harrym, ten detail si všimol každý: Môže to byť pravda?

12.01.2018 Casprezeny.sk

Princ Harry si zjavne vybral dobre, usmievavá Meghan Markle si získava čoraz väčšiu obľubu, ale toto jej fanúšikom nedá spávať...

Meghan Markle, princ Harry 23 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle, princ Harry

Blízki priatelia princa Harryho nedávno prezradili, že mladší brat princa Williama po stroskotaných vzťahoch hľadal takú partnerku, ktorej nebude prekážať pozornosť verejnosti a médií. A zdá sa, že v Meghan Markle skutočne našiel to, čo hľadal.

Meghan Markle, princ Harry 23 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle, princ Harry

Usmievavej herečke pozornosť rozhodne neprekáža a fotografom či kameramanom venuje úsmevy a nezriedka aj roztopašné pohľady. Jednoducho Meghan sa nepotrebuje skrývať, naopak, s princom Harrym tvoria pre mnohých sympaticý pár, ktorý sa navyše nemusí, aspoň zatiaľ, na verejnosti tváriť príliš upäto...

Meghan Markle 23 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle

Navyše, Meghan, rovnako ako vojvodkyňa Kate, má zmysel pre módu a už teraz sa pre fanúšikov nielen v Anglicku stáva módnou ikonou. Len čo sa objaví na verejnosti, mnohé obdivovateľky sa snažia vypátrať, kde by si mohli zoznať podobné módne kúsky, ktoré má Meghan práve na sebe.

Meghan obľubuje skôr ležérny štýl obliekania, a preto sa na verejnosti objavuje vo voľnejších outitoch, čím trošku nahráva špekuláciám o jej prípadnom tehotenstve. Nuž, prípadné bábätko by ešte zvýšilo popularitu budúceho manželského páru v kráľovskej rodine medzi "pospolitým ľudom". Veď si len spomeňte, aký ošiaľ vždy vyvolajú princ George a princezná Charlotte, keď sa objavia na verejnosti, alebo keď kráľovská rodina zverejní aspoň ich nové fotky.

 Všetky fotografie nájdete v galérii.

Tlačiť Diskusia