Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Salma Hayek sa odhalila v miniatúrnych bikinách a takto to dopadlo! Na tú fotku len tak nezabudnete

13.01.2018 bak

Tá žena sa nezdá! Mexická kráska zabudla starnúť. Salma Hayek (51) si užívala deň na lodi a predviedla krivky, ktoré by jej závideli aj oveľa mladšie ročníky.

Salma Hayek 18 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek

„Milujem oceán!“ pripísala herečka z filmov Frida či Desperado ku svojej fotke na Instagrame. Jej 5,4 milióna fanúšikov, ktorých má na tejto sociálnej sieti, však viac ako oceán zaujala jej dokonalá figúra. V klobúku, slnečných okuliaroch a s náhrdelníkom na krku pôsobila naozaj ako diva z romantických filmov.

I adore the ocean 🌊 adoro el mar. #ocean #nature #nofilter

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek),

12. decembra v rozsiahlej eseji pre New York Times priznala, že aj ona má svoju démonickú skúsenosť s producentom, ktorý sa spája s početnými sexuálnymi škandálmi – Harvey Weinsteinom. V roku 2002 s ním pracovala na autobiografickom filme Frida, ktorý jej priniesol nomináciu na Oscara a vysvetlila, že pri tejto spolupráci naozaj trpela. Napísala aj toto: „Keď mal už konečne jasno v tom, že nedostanem tú úlohu spôsobom, aký očakával, vyhrážal sa mi, že moju rolu, ktorej som venovala roky štúdia, ponúkne inej herečke. V jeho očiach som nebola umelkyňa, ani osoba, ale iba vec a telo...“

Hviezda s latinsko-americkým temperamentom si zahrala aj vo filmoch Od súmraku do úsvitu, Sexi pištoľníčky či Ako sa stať zlatokopom. V roku 2009 sa vydala za francúzskeho multimilionára Francois-Henri Pinaulta, ktorý krátko predtým, než s ňou začal randiť, splodil nemanželské dieťa s topmodelkou Lindou Evangelista. V ťahaniciach o výživné jeho nemanželského syna Augustina však stála po jeho boku a neprestáva tvrdiť, že práve francúzsky boháč je muž jej života. S manželom majú dcérku Valentinu (10), ktorá sa nápadne podobá na svoju krásnu mamu.

Salma Hayek s dcérkou Valentinou 18 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek s dcérkou Valentinou

Viac fotiek nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia (3)