Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Narodili ste sa v 1 z týchto 3 znamení? Po 40-ke sa meníte na osudovú ženu, iné môžu blednúť závisťou

16.04.2018 anm

Ženy narodené v týchto 3 znameniach zrejú po 40-ke ako víno. Nachádzajú novú radosť zo života a na mužov pôsobia ako magnet.

Julia Roberts sa narodila v znamení Škorpióna. 5 obrázkov vo fotogalérii Julia Roberts sa narodila v znamení Škorpióna.

Sú ženy, pre ktoré platí, že čím sú zrelšie, tým sú krajšie. Vôbec nemusí byť pravda, že mladšie ženy sú žiarivejšie a krajšie. Často sa ich osobnosť a celková krása najviac prejaví práve po 40-ke. Tieto tri znamenia sú celkom určite najkrajšie potom, ako oslávia okrúhlu 40-ku. Patríte medzi ne aj vy? :)

Strelec

Ženám narodeným v tomto znamení narastú okolo 40-ky krídla. Fyzicky doslova omladnú a začnú byť oveľa príťažlivejšie než predtým. Užívajú si pekné stránky života, viac sa usmievajú, sú vtipné a zábavné. Nevšimnete si na nich žiadne známky starnutia, vďaka štýlu obliekania a správaniu vám pripomínajú skôr roztomilé tínedžerky. Deti sú na ne hrdé a mamy Strelkyne vyzerajú ako ich rovesníčky. Aj ich vzťahy s potomkami sú veľmi blízke a priateľské. Kim Basinger sa narodila v znamení Strelca. 5 obrázkov vo fotogalérii Kim Basinger sa narodila v znamení Strelca.

Škorpión

Žena Škorpiónka zažíva po 40-ke najkrajšie obdobie života. Vyzerá úžasne, žiari zvonka aj zvnútra. Fyzicky aj duševne sa nachádza v najlepšej forme. Stáva sa majsterkou zvádzania a vzduch okolo nej od rána do večera vášnivo iskrí. Príjemné komplimenty ju robia ešte krajšou. Julia Roberts sa narodila v znamení Škorpióna. 5 obrázkov vo fotogalérii Julia Roberts sa narodila v znamení Škorpióna.

Panna

Jej skutočný vek nikdy nebudete vedieť odhadnúť. Tajomstvo svojho mladistvého výzoru nikomu neprezradí. Je stále aktívna, plná života, neúnavne pracuje na plnení svojich snov a užíva si život so všetkým, čo k nemu patrí. Po 40-ke akoby jej pleť zjemnela, je hladšia, vrásky takmer nevidno. Žena v znamení Panny je v perfektnej forme nielen fyzicky, ale aj duševne.

  Cameron Diaz sa narodila v znamení Panna. 5 obrázkov vo fotogalérii Cameron Diaz sa narodila v znamení Panna.

Tlačiť Diskusia