Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ewa Farna si súkromie stráži, ale takto ste ju ešte nevideli... Pozrite sa, čo robí doma pri manželovi!

25.01.2018 Casprezeny.sk

Speváčka Ewa Farna nezvykne príliš zverejňovať videa zo súkromia, ale teraz urobila výnimku. Pozrite, ako sa ukázala.

Ewa Farna:  „Netreba sa trápiť pre iných  a kvôli tomu, čo si pomyslia ostatní. “ 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Peter Korček Ewa Farna: „Netreba sa trápiť pre iných a kvôli tomu, čo si pomyslia ostatní. “

Minulý rok oslavovala speváčka Ewa Farna 10 rokov svojho pôsobenia na hudobnej scéne. Má vlastne obrovské šťastie, že robí, čo ju baví a navyše jej manžel je zároveň jej kolegom a spolupracovníkom.

Koncerty si vie vždy užiť. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ShowPix Koncerty si vie vždy užiť.

Ewa však napriek nespornému talentu nič nemá zadarmo, a keď chce podať na koncerte skvelý výkon, musí sa poriadne pripraviť. A tak svojich fanúšikov nechala nahliadnuť do súkromia, ktoré zdieľa spolu so svojím manželom.

Ewa Farna a Martin Chobot 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Ewa Farna a Martin Chobot

Ewa sa nakrútila na video, kde sa len tak v teplákoch a nenalíčená rozospieváva pred koncertom a video zavesila na sociálnu sieť s vysvetľujúcim komentárom: "Máme pred sebou dnes koncert tak sa doma rozozpievávam. Som ešte v teplákoch, "sorry for looking like 💩" ale hovorila som si, že to zaznamenáme, možno to niekoho zaujme - rada sa rozozpievávam do skvelej Demi Lovato. Tak taká jedna veľmi domáca😅..."

Nuž, Ewa má skvelý hlas, z jej výkonu až naskakuje husia koža...

 

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media