Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tatka exotickej krásky Vierky Ayisi Fredyho pozná každý, ale aha ako vyzerá jej mamina: Podobá sa na ňu?

12.02.2018 milly

Exotická kráska, ktorá si pozornosť Slovenska získala svojimi pohybmi, si užíva život plnými dúškami. Čomu sa dnes Vierka Ayisi venuje a čo je jej veľkou vášňou?

Dcéra bola v jeho živote vždy na prvom mieste. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Oliver Balog, afa Dcéra bola v jeho živote vždy na prvom mieste.

Joga

Stala sa úplnou súčasťou môjho každodenného života. Prináša mi obrovskú radosť a nielen ako moja práca, ale aj ako záľuba v osobnom živote.  rostredníctvom jogy som našla hlbšie prepojenie do svojho vnútra, riešim mnohé životne dôležité situácie s oveľa väčším nadhľadom a pokojom. Mám z nej aj fyzickú silu, akú som asi za celý život nemala. Venujem sa aj jej výučbe v Bratislave a na internete.

Vďaka joge prežíva veci hlbšie. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív. V.A. Vďaka joge prežíva veci hlbšie.

 

Shanti

Je to naša sučka. Od prvého momentu ju zbožňujem. Kedykoľvek sa na ňu pozriem, musím sa usmiať a hneď ju objať. Nieke- dy jej to evidentne už lezie na nervy (smiech). Stále jej vymýšľam nejaké prezývky. No a málokedy sa dokážem tváriť seriózne, keď ju mám náhodou vyhrešiť. Vždy sa vtedy rozosmejem, len čo sa na ňu pozriem.

Psík Shanti. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív. V.A. Psík Shanti.

 

Hudba

V mojom playliste sa nájdu naozaj rôzne hudobné žánre od relaxačných jogových až po undergroundové, hiphopové/rockové skladby. Hudba veľmi silne ovplyvňuje moju náladu, moje pocity a opačne – každý môj pocit a nálada si vyžadujú určitý typ hudby. Hudbu počúvam neustále a je neoddeliteľnou súčasťou môjho dňa.

 

Príroda

Každý človek prirodzene inklinuje k prírode a každý k úplne inému typu prírody. Ja milujem ostrovný typ prírody, palmy, more, piesok ¬ tú nádhernú zelenú farbu a kontrast medzi morom a okolím. Zbožňujem západy slnka a vôňu mora vo vzduchu.

 

Šnorchlovanie

Ako dieťa som mala fóbiu z rýb. Vždy som sa musela veľmi rozhliadať predtým, než som vošla do vody, či tam náhodou nejaká nie je. Keď som bola staršia, dala som si potápačské okuliare, šnorchel a odvtedy sa úplne zmenil môj pohľad na rybky a podmorský svet. Milujem, keď sa ponorím do vody a ocitnem sa v úplne inom svete. Chcem si urobiť aj potápačský kurz.

 

Cestovanie

Ako dieťa som cestovala s rodičmi a potom sama. Otvorilo mi to nový pohľad na planétu, ľudí, ale aj na samu seba. Keď s cestovaním raz začnete a pocítite tú slobodu, chcete viac a viac. Prehĺbila saaj moja duchovnosť a pochopenie, prečo som tu a čo je mojím zámerom.

Vierka miluje cestovanie. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív. V.A. Vierka miluje cestovanie.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media