Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Thalía si zvolila veľmi nezvyčajný outfit a fanúšikovia nechápavo krútia hlavami: Prečo si sa tak dogabala?!

31.01.2018 anm

Krásna Thalía sa rozhodla pre zmenu. Namiesto sexi šiat a vyfúkaného účesu prekvapila fanúšikov celkom iným zovňajškom.

Thalía ako chudobná kvetinárka Rosalinda. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Thalía ako chudobná kvetinárka Rosalinda.

Mexická kráska Thalía (46) sa rozhodla vyraziť na párty pred odovzdávaním cien Grammy v pre ňu naozaj nezvyčajnom outfite. Namiesto klasických šiat, v ktorých vždy žiari ako bohyňa, zvolila nohavicový kostým a extravagantný mejkap. Tentoraz sa netrápila ani zdĺhavým vyrovnávaním vlasov a nechala zažiariť svoju prirodzenú kučeravú hrivu. Thalía tentoraz stavila na nohavice a kučery. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Thalía tentoraz stavila na nohavice a kučery.

Fanúšikovia na sociálnej sieti ju však zasypali kritikou. "S týmto mejkapom pripomínaš Tigricu z Orientu," napísal jeden z nich. "Kde je Thalía?" objavila sa ďalšia otázka pod fotkou, ktorú Thalía zverejnila na Instagrame. "Ten botox je naozaj dobrý," neodpustil si ďalší fanúšik. Thalía fanúšikom pripomínala plastikovú Tigricu z Orientu. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/Thalía Thalía fanúšikom pripomínala plastikovú Tigricu z Orientu.

Tigricou z Orientu je 72-ročná peruánska speváčka a herečka Juana Judith Bustos Ahuite. Vďaka videám na Youtube sa z nej stala internetová hviezda a pýši sa podobným imidžom, aký tentoraz predviedla Thalía. Takto vyzerá peruánska Tigrica z Orientu. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Takto vyzerá peruánska Tigrica z Orientu. Takto vyzerá peruánska Tigrica z Orientu. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Takto vyzerá peruánska Tigrica z Orientu.

Kráska z telenovely Rosalinda sa v tomto pre ňu netypickom pestrofarebnom outfite ukázala po boku manžela Tommyho Mottolu (68), ktorý sa od svojej ženy opäť nepohol ani na krok. Keď už nie fanúšikom, ale jemu sa Thalíin výber určite páčil, pretože pôsobil spokojne a vidno, že je do nej aj po 18 rokoch manželstva stále zamilovaný. Thalía tentoraz stavila na nohavice a kučery. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Thalía tentoraz stavila na nohavice a kučery.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media