Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto znamenie má 1 mystickú schopnosť, ktorú podvedome využíva: Iní by sa pred ním mali mať na pozore

14.03.2018 anm

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aká je vaša výnimočná duševná schopnosť? Každé znamenie vyniká niečím iným a toto platí pre Váhy.

Ľudia narodení v tomto znamení majú mystickú schopnosť, o ktorej často ani netušia. Ľudia narodení v tomto znamení majú mystickú schopnosť, o ktorej často ani netušia.

Ľudia narodení v znamení Váh sú príliš vyrovnaní a praktickí na to, aby verili v mystiku a nadprirodzené sily. Sú zaneprázdnení a všetok svoj čas venujú priateľom a rodine. Neveria, že by mali nejaké výnimočné duševné schopnosti, ale v tomto sa veru mýlia.

Ak sa sústredia, dokážu jasne vidieť do hláv iných ľudí a doslova im čítať myšlienky. Často to robia inštinktívne a ani si to neuvedomujú. Tieto telepatické schopnosti sa často prejavia, keď sú Váhy v spoločnosti ľudí. Dokážu sa hlbšie napojiť na druhých a všímať si tajné signály, ktoré im vysielajú. Okrem toho sú výnimočne empatickí k zvieratám.


Čo dokáže Panna?

Panny majú veľmi dobre vyvinuté duševné schopnosti, ale často ich v sebe potláčajú, lebo im chýba dostatočné sebavedomie. Títo ľudia sú veľmi disciplinovaní a kladú na seba príliš vysoké nároky.

Na druhej strane, dokážu presne vycítiť, keď sa blíži nejaká nepríjemná udalosť, alebo ak sa niekto vrhá do bolestivej situácie. Vďaka svojim pocitom dokážu takéto veci účinne odvrátiť alebo na ne včas upozorniť. Veľmi im záleží na detailoch a vďaka tomu nadväzujú spojenie so svojím okolím. Získajú tak jasnejší obraz o veciach, ktoré iní ani nezbadajú.


Čo dokáže Lev?

Levi sú ohnivé znamenie, čo našepkáva, že majú výnimočnú intuíciu. Všetko však záleží od toho, či sa ju v živote rozhodnú aktívne využívať. Mnohí z nich sa väčšinou priveľmi sústreďujú na seba a tak sa ich duševná schopnosť trochu stráca.

Najčastejšie ju podvedome využívajú pri hľadaní partnera. Vnútorný hlas im spoľahlivo napovie, či našli toho pravého. Milujú vášnivo a intenzívne, ale ich partnerom musí byť človek, ktorý si ich váži a rešpektuje. Vo vzťahu dokážu toho druhého urobiť veľmi šťastným, lebo vždy veľmi presne vycítia, čo potrebuje, po čom najviac túži a čo ho rozveselí. Mnohí Levi dokážu dobre čítať myšlienky druhých a predvídať ich správanie.


Čo dokáže Rak?

Rak patrí medzi znamenia, ktorú su najviac orientované na psychiku a vnútorný svet. Sú v prirodzenej harmónii s vlastnými emóciami a dokážu správne vycítiť a spracovať všetko, čo sa okolo nich nachádza. Svojmu okoliu venujú mimoriadne veľkú pozornosť.

Vďaka vplyvu Mesiaca je Rak veľmi materinsky založený, citlivý a emotívny. Vie nadviazať spojenie s inými ľuďmi, či už sú dobrí alebo zlí. Dokáže počúvať, je chápavý. Vždy vie, ako sa ten druhý cíti a vďaka tomu ľahko nachádza správne slová útechy, ktoré človeka podporia a povzbudia.


Čo dokážu Blíženci?

Blíženci sú veľmi komunikatívni a vďaka silnému šiestemu zmyslu dokážu vycítiť energiu ľudí okolo seba. Oni sú zo všetkých znamení tí najintuitívnejší a najvnímavejší. Dokážu vidieť veci, ktoré prakticky nikto iný nezbadá, a to ešte predtým, ako sa reálne stanú.

Intuítívne sa napoja na druhých ľudí a dokážu s nimi okamžite nadviazať hlboké spojenie. To všetko vďaka energii planéty Merkúr. Veľa Blížencov má veľký talent na čítanie tarotových kariet a predpovedanie budúcnosti.


Čo dokáže Býk?

Býci kráčajú nohami pevne na zemi a sú príliš racionálni na to, aby dokázali naplno využívať svoju intuíciu. Ale majú inú výnimočnú schopnosť - sú veľmi milosrdní a dobre ovládajú jazyk druhých ľudí. Vedia sa do nich vcítiť a poskytnúť im lásku a podporu, aj keď na to bezprostredne nevyužívajú svoj vnútorný pocit.

Rovnako ako Barani, aj oni sú veľmi racionálni a spoliehajú sa najmä na logiku. Sami príliš neveria svojej intuícii. Keby sa voči týmto veciam viac otvorili, dokázali by úžasné veci.

Na druhej strane, dobre vedia, kde sú hranice ich možností a nedovolia ľuďom prekročiť ich. Ak voči niekomu prechovávajú skôr negatívne pocity, automaticky sa spoľahnú na svoj inštinkt a takmer vždy nájdu správnu cestu, ako sa takými ľuďmi nenechať zneužívať.


Čo dokáže Baran?

Barani pristupujú k psychickému svetu rovnako ako k ostatným veciam v živote. Sú impulzívni, spontánni a energickí. Často bojujú so svojimi pocitmi. Ak majú niečomu uveriť, musia to vidieť. Hoci by vďaka svojmu ohnivému znameniu mali byť veľmi intuitívni, Barani sa až tak nesústreďujú na vnútorný duchovný svet.

Majú skôr sklony racionálne a logicky premýšľať dokonca aj vtedy, keď ich vnútorný pocit neklame. Vedia druhých skvele odhadnúť, hoci si to často ani príliš neuvedomujú. Ak sa naučia viac sústrediť na svoj vnútorný hlas a intuíciu, uvedomia si, že práve táto schopnosť je zodpovedná za to, že sa v živote uberajú tým správnym smerom.

Tlačiť Diskusia