Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto oblečenú ste ju ešte nevideli! Bacuľka z Gilmoriek si natiahla obyčajné džínsy a tu je výsledok

12.03.2018 anm

Sookie z Gilmoriek sa na verejnosti väčšinou objavuje v šatách a sukniach, ktoré maskujú jej kilá navyše. Tentoraz však siahla po celkom inom oblečení.

Melissu McCarthy si mnohí zapamätali najmä ako vtipnú kuchárku Sookie z Gilmoriek. 9 obrázkov vo fotogalérii Melissu McCarthy si mnohí zapamätali najmä ako vtipnú kuchárku Sookie z Gilmoriek.

Komička Melissa McCarthy (47) sa preslávila ako zábavná kuchárka zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000-2007). Neskôr nasledovali úspešné sitkomy Samantha Who? a Mike & Molly. Sympatická bacuľka sa odvtedy nezastavila, práve naopak, je čím ďalej úspešnejšia a dostáva lákavé ponuky na hlavné úlohy, z ktorých si môže vyberať. V seriáli Mike a Molly. 9 obrázkov vo fotogalérii V seriáli Mike a Molly.

Okrem herectva sa venuje aj móde. Vytvorila vlastnú značku Seven7 a jej hlavným cieľom je navrhovať pekné a moderné oblečenie aj pre moletnejšie ženy. Vždy, keď sa objaví na červenom koberci, žiari v krásnych šatách, ktoré šikovne maskujú jej kilá navyše.

Nedávno však nechala sukňu visieť v šatníku a vyrazila do ulíc Los Angeles oblečená v obyčajných džínsoch. A aj tie jej veľmi pristanú! Skombinovala ich s pohodlným pulóvrom, kockovanou košeľou, šálom, slnečnými okuliarmi a veľkou kabelkou. Vyzerala inak ako na červenom koberci, ale aj tak bola kočka! Pozrite si, ako jej to pristalo TU aj TU >>>

Pre kilá navyše sa dlho trápila

Kvôli výraznej nadváhe si prešla náročným životným obdobím. Boli časy, keď ju trápilo, čo si o jej zovňajšku myslia iní ľudia. Našťastie, po rokoch sa jej sebavedomie zvýšilo a dnes si je vedomá toho, že je úžasná. Ostrá kritika ju už prestala zraňovať. "Samozrejme, občas sa ma to dotkne. Niektoré veci sú také zákerné, že vám vezmú vietor z plachiet," priznáva Melissa. Napriek tomu sa rozhodla zmeniť svoj životný štýl - začala žiť zdravšie a od roku 2014 výrazne schudla. Melissa McCarthy bola v krásnych žltých šatách neprehliadnuteľná. 9 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy bola v krásnych žltých šatách neprehliadnuteľná.

Dáva si pozor na svoj jedálniček, dopraje si stravu bohatú na bielkoviny, uhľohydráty obmedzila na minimum a neje chlieb ani cestoviny. Jej cieľom nie je drasticky schudnúť, ale žiť zdravšie a mať viac energie pre svoju rodinu. Melissa si vychutnala výhľad na New York zo strechy Empire State Building. 9 obrázkov vo fotogalérii Melissa si vychutnala výhľad na New York zo strechy Empire State Building.

Herečka má dve deti, Georgette (8) a Vivian (11), ktoré porodila manželovi Benovi Falconemu. Vo výchove sa sústreďuje najmä na to, aby deťom vštepila, že zovňajšok nie je všetko a záleží najmä na tom, čo je vo vnútri.


Všetky fotografie nájdete v galérii >>>


 

Tlačiť Diskusia (2)