Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Módna polícia: Vačkovej, Štumpfovej i Husárovej ide karta, ale Katka Brychtová... Veď sa pozrite

09.02.2018 bes

Známe dámy a pán sa ukázali v spoločnosti na kinopremiére a tomu podriadili aj výber svojho outfitu. Kto mal šťastnú ruku, a kto to "odflákol"?

Katarína Jakeš Štumpfová, Zuzana Vačková, Veronika Husárová, Katarína Brychtová 6 obrázkov vo fotogalérii Katarína Jakeš Štumpfová, Zuzana Vačková, Veronika Husárová, Katarína Brychtová

Premiéru filmu 50 odtieňov slobody si nedali ujsť mnohé známe dámy. Ako sa na takúto príležitosť obliekli? Nuž, niekto bol sexi a niekto zase vyzeral akoby si len odbehol z víkendovej chalupy.

Katarína Jakeš Štumpfová: Street style v čiernom

Katarína Jakeš Štumpfová 6 obrázkov vo fotogalérii Katarína Jakeš Štumpfová

Toto berieme. Po prvé, ľadvinka je momentálne najštýlovejším doplnkom celebrít a po druhé, čierna v Katkinom podaní nevyznieva smutne ani fádne. Základnú kombináciu roláku, áčkovej koženej sukne a šnurovacích topánok efektne dopĺňa klobúk a spomenutá kapsička.

Zuzana Vačková: Nežná a moderná

Zuzana Vačková 6 obrázkov vo fotogalérii Zuzana Vačková

Romantická plisovaná midi sukňa a kožená motorkárska bundička? Áno, štýlové kontrasty milujeme. Neprekáža ani čiapka a šál, trochu rušivo pôsobí priveľká taška. A chcelo by to výraznejší mejkap, Zuzi!

Katarína Brychtová: Niet nad pohodlie?

Katarína Brychtová 6 obrázkov vo fotogalérii Katarína Brychtová

Juj, niekto to tu poriadne odflákol. Outfit by mal šmrnc, keby v ňom vítala víkendových hostí na chalupe, ale na premiéru? V porovnaní s inými hosťami Katka pôsobí, akoby sa zabudla preobliecť. Namiesto topu si mala obliecť dlhšiu košeľu a bolo by to fajn.

Veronika Husárová: Sexi minimalizmus

Veronika Husárová 6 obrázkov vo fotogalérii Veronika Husárová

Tlieskame. Niet nad jednoduchú eleganciu so štipkou originality – dlhé saká a pulóvre nosené ako šaty sú trendy vychytávkou sezóny. Vysokánske čižmy nad kolená siahajúce až do polovice stehien sú k tomuto outfitu nevyhnutnosť.

Marek Fašiang: Sympatická ležérnosť

Marek Fašiang 6 obrázkov vo fotogalérii Marek Fašiang

Z outfitu si veľkú hlavu nerobil a namiesto 50 má na sebe len 3 odtiene sivej, ale aj tak je to fešák. Slovenský Ryan Gosling je neprehliadnuteľný aj v ležérnom outfite.

 

Tlačiť Diskusia (6)