Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priateľovi sa veľmi darí v práci, kým ja... Bojím sa, či ma nevymení za jednu z tých, čo ho teraz obletujú

17.02.2018 red

Priateľ sa začal šplhať po kariérnom rebríčku, kým ja ostávam na tom istom mieste.

Priateľ je v manažmente spoločnosti a s tým prichádza aj pochlebovanie od iných. Priateľ je v manažmente spoločnosti a s tým prichádza aj pochlebovanie od iných.

S priateľom sme začínali na jednom oddelení. Ja som tam stále, on postúpil až do manažmentu spoločnosti. Má veľa povinností a málo času. Ubezpečuje ma, že sa medzi nami nič nezmenilo a kariéru robí pre nás oboch. Bojím sa, že ma vymení za niekoho, kto ho teraz obletuje. Máme spoločnú budúcnosť?

Evka a Paľko

Čo my na to?

Predovšetkým máte spoločnú prítomnosť, toho sa zatiaľ držte. Nikto vám nezaručí, že keď partner vyletí do výšin, dianie niekde pod ním nebude pre neho zrazu bezvýznamné. Veď koľko je mužov, ktorí vymenili partnerky za mladšie verzie, niekedy dokonca podobné ich pôvodným manželkám? Lenže sú tiež páry, ktoré žijú šťastný život, aj keď sú na úplne iných miestach spoločenského rebríčka. Tak sa nezamýšľajte nad tým, čo sa môže stať, ale nad tým, ako si na seba nájsť viac času. Partner by mal porozmýšľať, či vás nemôže zapojiť do oficiálnych akcií. Netrápte sa tým, čo nemusí nastať. 

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media