Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Marta Potančoková, ktorá hviezdi v seriáli Vlci, ukázala svoje dvojičky: Obrátili mi život hore nohami!

20.02.2018 milly

Marta Potančoková je známa herečka, ale aj mamička troch detí a milujúca manželka, ktorá momentálne žiari v seriáli Vlci. Prezradila nám, čo sú jej srdcovky.

Herečka hrá v seriáli Vlci. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Martin Deko Herečka hrá v seriáli Vlci.

Deti

Prvé miesto v srdci a v mojom živote patrí mojim trom deťom. Syn má 17 a Zuzka s Hankou sa narodili pred 2 a pol rokom a náš život obrátili hore nohami.

S dcérkami Zuzkou a Hankou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív M.P. S dcérkami Zuzkou a Hankou.

Stariny

100-ročný kredenc, skrinky zo starých okien, starožitné poháre, historické kuchárske knihy, zbierka starých stoličiek... Ešteže mám tolerantného manžela. (smiech)

„Divadlenie“ s deťmi

Každé Vianoce ako darček pre naše rodiny a priateľov – jedna premiéra. Je to súčasť nášho komunitného života a adventu. Skoro 50 účinkujúcich detí a nabité hľadisko. Už osem rokov je nacvičovanie divadelných predstavení s deťmi mojou srdcovkou.

Komisár Maigret

Knihy Georgesa Simenona, všetky filmové spracovania, rozhlasové adaptácie. A stále dookola. Pán Hrušínský s jeho neopočúvateľným Maigretom ma sprevádza na mojich cestách autom už roky.

Azor

Zoznámili sme sa na inzerát. Nezabudnem na deň, keď sme sa prvýkrát naživo videli v útulku v Malackách. Odvtedy nás verne sprevádza. Všetko o nás vie a nič na to nikdy nepovie. (smiech)

Psíka majú z útulka. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív M.P. Psíka majú z útulka.

Divadlo a spev

Milujem divadlo. Je to moja práca, vášeň, veľké dobrodružstvo, terapia, kus môjho života. Vďaka mojej mame a manželovi si okrem spievania s dcérkami môžem dopriať aj koncerty či nahrávanie nového albumu. Klezmer, ktorý spievam s kapelou Pressburger Klezmer Band, si získal moje srdce pred 14 rokmi.

Na hudbu nedá dopustiť. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív M.P. Na hudbu nedá dopustiť.

Divadlo je pre herečku terapiou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Ctibor Bachraty Divadlo je pre herečku terapiou.

Kuchyňa

S láskou v nej varím pre rodinu a priateľov, pečiem na oslavy či na nedeľu a najnovšie učím variť aj svoje dcérky. Je to moje relax centrum.

Tlačiť Diskusia
Focus Media