Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zuzka si našla priateľa, ale... Keď zistíte, čo ten stváral, poslali by ste ho hneď k vode: Toto si nechala?

27.02.2018 KaD

Konečne si našla lásku, ale nakoniec vysvitlo, že to vôbec nie je také ružové ako sa na prvý pohľad zdalo.

Okrem nej sa stretával aj s inými ženami. (ilustračné foto) Okrem nej sa stretával aj s inými ženami. (ilustračné foto)

Zuzka, bývalá kolegyňa z dávnych čias, za mnou raz prišla s tým, že si našla priateľa. Všetko sa zdalo na prvý pohľad dokonalé, bola to láska ako hrom. O Petrovi som toho veľa nevedela, ale zarazilo ma, že vždy, keď ho spomínala, hovorila o množstve žien, ktoré okolo seba tento muž mal. Doobedie trávil s ňou, potom šiel za Marienkou a večer sa ponáhľal k Julke. Do čerta, hovorila som si, aj keď nie som žiarlivá – isté hranice by predsa mali byť! A tak som sa raz pri kávičke Zuzky spýtala, čo sú to za ženy. Odpoveď ma doslova šokovala.

Peter bol zjavne veľký don-chuan, ktorý mal doma ženu a Zuzku mal ako svoju milenku. Čo na tom, že jeho milenkou bola aj tá Julka...! Veď jej predsa od samého začiatku opakoval, že on žiaden vážny vzťah nehľadá. Zuzke ostali len oči pre plač a pocit, že na viac ako byť milenkou číslo dva nemá. A čo myslíte, ako tento príbeh pokračuje?

Nie, neopustila ho, stále sa trápi, ale v nerovnom vzťahu ostáva. O mužoch by sa mala vydať príručka Ako spoznáte „šmejda“, aby sme sa mu vyhli čo najväčším oblúkom. No ak ste ešte donedávna riešili, že váš muž chrápe alebo sem-tam príde z práce domov neskôr, pretože šiel na pivo, vedzte, že na tom nie ste až tak zle. 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media