Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Celeste Buckingham radikálne zmenila imidž, ale takto ste ju ešte nevideli: Wow, veď tá vyzerá ako...

25.02.2018 Casprezeny.sk

Z dievčiny, ktorá upútala pozornosť v súťaži SuperStar, sa stala úspešná speváčka, ale takto ste Celeste Buckingham ešte nevideli.

celeste buckingham 24 obrázkov vo fotogalérii celeste buckingham

Celeste Buckingham nielen speiva, ale si zahrala aj v rozprávke Láska na vlásku či v českom filme Bikeri.

Celeste Buckingham radikálne zmenila imidž, ale takto ste ju ešte nevideli: Wow, veď tá vyzerá ako... 24 obrázkov vo fotogalérii

V novom filme sa Celeste predviedla aj v Evinom rúchu, a tak je jasné, predtým aj popracovala na svoje postave, aby sa ukázala v tom najlepšom svetle. Celeste priznala, že za rok zhodila úctyhodných 16 kíl, a veru to na nej aj poriadne vidno.

Celeste Buckingham 24 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham

Jediné, v čom sa jej akosi nedarí, sú vzťahy. Pred časom sa rozišla s dlhoročným priateľom Matějom Vávrom, neskôr pre nedostatok času skrachoval aj jej vzťah so známym dídžejom.

Celeste Buckingham o rozchode 24 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham o rozchode

Nedávno sa objavili informácie, že Celeste je opäť šťastne zadaná a zrazu bác: Celeste sa pochválila svadobnou fotkou. Kedy sa vydala a kto je jej vyvolený?

Nuž, nie je to také horúce, ako sa zdá. Celeste sa vydávala iba v klipe. Speváčku oslovila česká skupina Slza a ona si v ich klipe zahrala nevestu. Hoci to bola iba hraná svadba, Celeste to aj tak veľmi pristalo.

 

Tlačiť Diskusia