Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Speváčka Misha je už 5 rokov mamou dvojičiek: Aha, aké krásne slečny z nich už vyrástli! Podobajú sa na ňu?

21.03.2018 milly

Roky patrila medzi najzvučnejšie mená hudobnej scény, no dnes presedlala na úplne novú záľubu. Čo dnes baví a živí dvojnásobnú mamičku Mishu?

Misha si užíva mamičkovské povinnosti. 4 obrázky vo fotogalérii Misha si užíva mamičkovské povinnosti.

Fotografovanie a fototechnika

Od základnej školy sa tomu venujem. Ale keď sa mi narodili deti, nabralo to úplne iný rozmer a teraz je to moja práca. Keď som počas hudobnej kariéry trávila veľa času v New Yorku, chodila som aj na rôzne kurzy o spracovaní a úprave fotografií a teraz som to zužitkovala pri novej práci. Roky profesionálne fotím a lepšia práca vari nie je. Fotiť malé deti a potom sa pri úprave fotiek usmievať na monitor je jednoducho „dream job” (práca snov).

Fotografovať neprestala. Častým objektom sú jej dcéry. 4 obrázky vo fotogalérii Fotografovať neprestala. Častým objektom sú jej dcéry.  

Hudba

Bola a bude vždy mojou srdcovkou. Dá ma dokopy, keď mi je nanič, inšpiruje ma a je pre mňa balzamom na dušu. Bez ohľadu na to, či ju robím ako kariéru, alebo si spievam a píšem songy pre seba a svojich najbližších. 

Moje dvojčatá a moja rodina

Deti ma naučili veľmi veľa a posunuli ma do diametrálne iných hodnôt. Vyžívam sa v tom, ako ich môžem tvarovať, vychovávať a učiť. Vychutnávam si ich smiech, keď sa začnú navzájom objímať, keď sa spolu hrajú a keď „hádžu“ tie úžasné hlášky päťročných, múdrych ako rádio. Sledovať ich, ako skáču po tatinovi na gauči, je pocit, že všetko je, ako má byť.

Deti dali jej životu iný rozmer. 4 obrázky vo fotogalérii Deti dali jej životu iný rozmer.

Interiérový dizajn a architektúra

Keby mi nebolo chýbalo 6 buniek na matematiku a fyziku, šla by som na architektúru. Napriek tomu som vo svojom živote doteraz postavila 7 nehnuteľností. Je to moja vášeň. Všetko od základov a prázdneho pozemku až po poslednú šnúrku na záclonke. Vždy z menšieho do väčšieho a funkčnejšieho podľa aktuálnej potreby.

Antistresové maľovánky

Moja psychohygiena. Doma máme asi všetky farbičky sveta. Niekedy si s deťmi celé hodiny len tak vyfarbujeme a pritom sa rozprávame a spievame si pesničky z rozprávok. Deti chcú vždy kresliť to, čo ja, a teda ich to učí trpezlivosti a zlepšuje im to motoriku.

Moja mama

Moja najlepšia kamoška a najlepšia babka mojim deťom. To, čo im dáva ona, by som im ja nikdy nemohla dať. Tiež je detská lekárka a pomáha mnohým ľuďom a najviac mne. Keby som mala len desať percent z jej výdrže a vedomostí, nič viac by mi asi nechýbalo.

Svoju mamu berie ako kamarátku. 4 obrázky vo fotogalérii Svoju mamu berie ako kamarátku.

Tlačiť Diskusia (4)