Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž ma nechal pre inú a ja som začala z trucu randiť s kolegom: To som ešte netušila, čo sa z neho vykľuje

13.03.2018 Katarína Dobrovodská

Beáta (38) dnes už vie, že vrhnúť sa do nového vzťahu krátko po rozvode, je tá najväčšia chyba.

Beáta bola nešťastná z rozvodu a prirýchlo sa vrhla do náručia iného. (ilustračné foto) Beáta bola nešťastná z rozvodu a prirýchlo sa vrhla do náručia iného. (ilustračné foto)

"S bývalým sme sa poznali od strednej a bola to veľká láska. Keď sme mali 20, narodila sa nám dcérka a o rok syn. Bývali sme u rodičov, ale ľúbili sme sa, takže sme si prekážky nevšímali,“ rozpráva sympatická učiteľka.

„Paľo (39) pracoval na železnici, ja som bola na materskej a študovala pedagogiku. Pred šiestimi rokmi si však Paľo našiel frajerku a odsťahoval sa k nej. Robila som všetko, aby sme sa dali dohromady, ale aj tak sa to skončilo bolestivým rozvodom. Cítila som sa opustená, oklamaná, ponížená, stratená... a chcela som, aby videl, že ho nepotrebujem a môžem mať lepšieho muža, ako bol on,“ pokračuje Beáta, ktorá začala ani nie mesiac po rozvode chodiť s Martinom (36) – kolegom telocvikárom.

Nevedela, akú veľkú chybu, či vlastne dve, urobila. Prišla na to, až keď sa z kolegu vykľul poriadny sukničkár a ona trpela ešte viac. Prežívala trojnásobnú bolesť: z rozvodu s prvým mužom, z rozchodu s Martinom a ešte sa naňho musela každý deň v škole pozerať. „Už by som sa nikdy nehrnula do ďalšieho vzťahu tak rýchlo,“ hovorí dnes už opäť šťastná Beáta.

Tlačiť Diskusia (3)