Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pamätáte sa na rapera Vanilla Ice? Dnes má už 50 a vyzerá takto! Jeho bývalá ho však má poriadne v zuboch

14.03.2018 bak

V 90-tych rokoch si užíval slávu a obdiv a fanúšikovia zbožňovali jeho hity Ice, Ice Baby, Play That Funky Music či Ninja Rap.

Vanilla Ice (1990) 3 obrázky vo fotogalérii Vanilla Ice (1990)

Ak patríte ku generácii, ktorá dospievala v 90-tych rokoch, určite ste nemohli prehliadnuť blonďavého frajera s nagélovanou ofinou, ktorý rapoval o stošesť. Slávu nedokázal celkom dobre ustáť a v jeho minulosti sa objavili aj také epizódky ako randenie s Madonnou, či pokus o predávkovanie sa heroínom.

Vanilla Ice vo filme Cool as Ice z roku 1991. 3 obrázky vo fotogalérii Vanilla Ice vo filme Cool as Ice z roku 1991.

Neskôr raper, vlastným menom Robert Van Winkle, stretol svoju budúcu manželku Lauru. To už mal obdobie na výslní za sebou a jeho sláva pomaly dohasínala. Naďalej však podnikal – mal obchod so športovými potrebami, v ktorom začala pracovať aj jeho manželka. Manželstvo im vydržalo takmer 20 rokov, no nedávno podala Laura žiadosť o rozvod. Tá prestala mlčať a začala vyťahovať na svetlo sveta všetko, čím si s Robertom prešla. Vraj aj ich dve dcéry Dusti Rain (21) a Keelee Breeze (18) privítali žiadosť o rozvod kvôli domácemu násiliu – rapera trikrát zatkli kvôli tomu, že ubližoval Laure.

Vanilla Ice (2017) 3 obrázky vo fotogalérii Vanilla Ice (2017)

Svoj charakter nezaprel ani pri rozvodovom konaní. Laura tvrdí, že nepriznal všetok ich spoločný majetok ani veľkú časť svojich príjmov. Zistila, že značnú časť ich majetku previedol na svoju spoločnosť Van Rap, LTD. Píše sa na stránke The Blast. Laura sa teraz pokúša o súdny príkaz, aby nemohol predávať ani prevádzať svoj majetok, pokiaľ neprebehne rozvod.

#oldschool pose #VIPFORLIFE #NINJA #A1Abeachfrontavenue

Príspevok, ktorý zdieľa Vanilla Ice ✅ (@vanillaiceofficial),

Dnes má bývalý raper 50 a žije so svojej zašlej slávy. Treba uznať, že na svoj vek vyzerá stále dobre. Keď už svet zabudne na neho, jeho Ice, Ice, Baby bude určite nesmrteľné...

 

Zaspomínajte si

Tlačiť Diskusia (3)