Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mladá žena po pôrode schudla 26 kíl: Stačilo jej robiť len toto a za pol roka mala tehličky na bruchu

21.03.2018 pkr

Mladá žena bola pred tehotenstvom ako každá iná žena. Spokojná so svojím telom a váhou, ale nie dokonale šťastná.

Mladá žena  schudla po pôrode do polroka 26 kíl, cvičila vždy, keď malý syn spal. 4 obrázky vo fotogalérii Mladá žena schudla po pôrode do polroka 26 kíl, cvičila vždy, keď malý syn spal.

 

Všetko sa začalo, keď sa Wilda Fox (28) po pôrode odhodlala urobiť zmeny v prístupe k diéte a cvičeniu. Za pol roka sa rýchlo zbavila až 26 kilogramov! Výsledkom boli tehličky na bruchu a postava, na ktorú mohla byť konečne hrdá. K premene sa donútila aj napriek tomu, že neopúšťala byt, cvičila bez vybavenia a iba využívala čas, kedy jej syn Harley spal.

Po pol roku sa pýšila novou postavou. 4 obrázky vo fotogalérii Po pol roku sa pýšila novou postavou.

„Kedysi som využívala typické nárazové diéty. Urobila som všetko, od džúsovej očisty až po rôzne strašidelné diéty. Pomohlo mi to schudnúť, no nikdy som si váhu dlho neudržala. Pred tehotenstvom som vážila 68 kg. Hoci som bola dosť silná a chodila do posilňovne, nevidela som výsledky, aké by som chcela. Žila som z proteínových nápojov, bielych rýb a brokolice,“ hovorí mladá mama. Zmenilo sa to, keď otehotnela a uvedomila si, že sa tak nemôže stravovať aj počas tehotenstva.

Výsledky na seba nedali dlho čakať. 4 obrázky vo fotogalérii Výsledky na seba nedali dlho čakať.

 „Vedela som, že musím byť zdravá, no nezvládala by som pokračovať v toľkom cvičení. Prestala som chodiť do posilňovne, začala jesť skutočné jedlo a cvičiť len mierne a z domu.“ Cvičenie, ktorým sa príliš nenamáhala, jej pomohlo udržať si tento zvyk aj po pôrode. Kým jej malý synček spal, cvičila v 20 až 25-minútových intervaloch. V priebehu šiestich mesiacov schudla všetky kilá, ktoré nabrala v tehotenstve. Nezostalo iba pri tom, v súčasnosti váži 53 kg, čo je ešte menej ako predtým. Proteínové nápoje a striedmu stravu vymenila za veľké množstvo sacharidov. V podstate konzumuje takmer všetko okrem jedál obsahujúcich cukor.

Wilda je štíhlejšia ako v časoch, keď bola bezdetná. 4 obrázky vo fotogalérii Wilda je štíhlejšia ako v časoch, keď bola bezdetná.

„Jem veľa sacharidov – hnedú ryžu a zemiaky. Milujem tiež vegetariánske jedlá. Ráno najčastejšie siahnem po ovsených vločkách, banáne a mandľovom mlieku, potom si pochutím na ovocí, na obed mám šalát so sladkými zemiakmi a na večeru nejaké grilované kura alebo zeleninu s vyprážaným kelom a hnedou ryžou,“ dodáva. Krátkych intervalov, s ktorými začala po pôrode, sa drží doteraz. „Cvičiť doma je také jednoduché. Myslím si, že výhovorky sú hlavnou príčinou, prečo ženy nezískajú späť svoje telá po pôrode. Keď cvičíte doma a nemusíte vyzerať dobre, je jednoduchšie nevzdať sa,“ radí ostatným mamičkám.

 

Tlačiť Diskusia (2)