Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ewa Farna je v tvári krásna ako obrázok, no kilá si s ňou robia, čo chcú a... Kto jej vyberal outfit?!

22.03.2018 Casprezeny.sk

Speváčka Ewa Farna na udeľovaní cien Anděl len tak žiarila, ale ... Ach, jaj, ten outfit nebol dobrý nápad!

Ewa Farna 16 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Ewa Farna

Keď sa speváčka Ewa Farna vlani objavila na Slávikoch, kde bodovala, vyzerala ako princezná. Navyše, bola to jedna z jej prvých akcií, na ktorej sa ukázala už ako vydatá pani.

Ewa Farna 16 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Ewa Farna

Ewe to na Slávikoch naozaj seklo, vyzerala výborne, a tak sa na sociálnej sieti pochválila fotkou s ocenením. Jedna z jej fanúšičiek sa nezdržala komentára: k_katy_ "Normálne toto nerobím, ale musím Vám zložiť poklonu. Som rovnako stará ako vy a musím povedať, že zakaždým, keď vás vidím, nabíjate ma energiou. Obrovská gratulácia, mala som zimomriavky. Neskutočne charizmatická, nádherná a úspešná žena v takom mladom veku. Prajem vám z celého srdca tento vrchol kariéry a šťastné začiatky manželstva, pretože máte všetko, čo si všetci z nás želajú."

Ewa Farna 16 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Ewa Farna

A Ewe je asi v manželstve naozaj dobre, lebo vyzerá veľmi spokojne, iba jej okolie má čoraz viac dojem, že akosi priberá. A keď sa pred pár dňami zúčastnila na udeľovaní hudobných cien Anděl, ten dojem ešte umocnila. Rozhodne k tomu prispel aj nešťastne zvolený outfit, Ewa by už asi ozaj mala vymeniť stylistu.

 

Tlačiť Diskusia (11)
Focus Media