Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Agáta Prachařová v slzách! Po pôrode drela na svojej postave, a potom... Studená sprcha, akú nezažila

22.03.2018 Casprezeny.sk

Poriadne sa do toho oprela a za pár mesiacov po pôrode schudla 20 kíl! Ani to však Agáte Prachařovej nestačilo a poriadne to schytala...

Agáta Prachařová 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Agáta Prachařová

Agáta Prachařová sa 6 mesiacov po pôrode odvážila vyjsť na prehliadkové mólo a to dokonca v bikinách. Predtým poctivo cvičila, držala tvrdú diétu.

 

Vidite to? Ja jo #doletabudoubuchty #doufam #chci #docviceno #

Príspevok, ktorý zdieľa Agata Prachařová (@agatahanychova),

Lenže dve tehotenstvá jej zmenili postavu, či skôr spôsobili ochabnutie svalstva, a tak sa Agátini kritici do nej poriadne pustili. Vyčítali jej ochabnuté prsia, zadok aj brucho, či modriny na nohách a odporučili jej, aby sa radšej venovala rodine, ako predvádzaniu na prehliadkovom móle.

Pre Agátu to bola poriadne studená sprcha, hoci aj sama si je vedomá, že jej postava ešte nie je tip-top. Aj si kvôli tomu poplakala, až sa jej manžel Jakub Prachař čudoval, že ju to tak vzalo.

Hoci nedávno sa hovorilo o rozvode, dnes je, zdá sa, spokojný. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív J. P. Hoci nedávno sa hovorilo o rozvode, dnes je, zdá sa, spokojný.

Agáta Prachařová 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Agáta Prachařová

Agáta sa rozhodla, že modriny zakryje opálením, preto sa chystá na dva týžden do Dubaja, kde sa vyplače a nachytá bronz. Ale nebola by to Agáta, keby nedržala hlavu hore. Našťastie ju na sociálnej sieti povzbudili maminy, ktoré by pár mesiacov po pôrode veľmi rady mali takú postavu ako Agáta...

 

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media