Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Adrianu Sklenaříkovú dnes pozná každý, no jej fotka z detstva vás prekvapí: Naozaj vyzerala takto?

25.05.2018 Milly Sekulová

Najúspešnejšiu slovenskú modelku Adrianu Sklenaříkovú (46) vo Francúzsku doslova milujú. Už roky moderuje vlastnú reláciu a našla tam aj novú lásku.

Do Bratislavy prišla pokrstiť svoju novú knihu. Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA, Ikar, TIBOR GÉCI Do Bratislavy prišla pokrstiť svoju novú knihu. Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top.

Za druhého manžela Andrého Ohaniana (54) je šťastne vydatá a momentálne sa nevedia dočkať vytúženého dieťatka, ktoré by sa malo narodiť v júli.

Vo vašej novej knihe ženám radíte svoje tajné triky, ako zostať fit a top. Ako vznikol nápad na napísanie tejto knihy?

- Nebol to úplne môj nápad, ale nápad jedného francúzskeho vydavateľstva. Už šesť rokov moderujem reláciu o tele, kde sa venujeme rôznym témam, a tak sme kopec skvelých tipov a nápadov spojili do jednej knihy.

Ktorým ženám by ste ju odporučili?

- Úplne všetkým, a dokonca je aj pre mužov. Hlavne je však pre ľudí, ktorí majú vždy nejakú výhovorku a nechce sa im chodiť do posilňovne. Cvičiť môžete aj doma a takisto aj zdravo jesť. Môj muž vďaka nej napríklad schudol 20 kíl.

Tak prezraďte, ako sa mu to podarilo?

- Pribral, keď prestal fajčiť. Musel sa teda naučiť zdravo stravovať a pripojil aj šport. Bolo to však náročné a miestami aj drastické. Priznám sa, že som sa aj bála, či to zvládne a vydrží. Schudnúť nie je ľahké, je to dlhodobý proces. Schudnúť je podľa mňa dokonca aj náročnejšie ako prestať fajčiť. Jedlo potrebujete k životu, cigaretu nie.

Do Bratislavy prišla pokrstiť svoju novú knihu. Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA, Ikar, TIBOR GÉCI Do Bratislavy prišla pokrstiť svoju novú knihu. Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top.

Čím vás váš manžel očaril?

- Najprv mi pripadal veľmi arogantný, a dokonca som môjmu spoločníkovi povedala, že s ním nechcem byť ani len na obede, nikde. Až keď som ho lepšie spoznala, tak som zistila, že je veľmi spontánny, vtipný a nebojácny. To na ňom obdivujem a tým ma aj zaujal. Môžem povedať, že som jeho najväčší fanúšik.

Čiže u vás to asi nebola láska na prvý pohľad ako u neho?

- U mňa teda naozaj nie a on tvrdí, že áno.

V čom je podľa vás ako Maročan iný než Slováci?

- To ja úplne neviem posúdiť, pretože som mala len jedného frajera Slováka. Musela by som si vymýšľať.

Vaša rodina je stále na Slovensku. Ako často ich prídete navštíviť?

- Teraz už veľmi málo. Skôr zavolám mamu a príde za mnou.

Dodržiavate na sviatky slovenské tradície? Obleje vás manžel na Veľkú noc?

- Hovorila som mu, že máme taký zvyk, no tým, že sme iba dvaja, tak Veľkú noc nemáme slovenskú. Vianoce už áno, tam dodržiavame nejaké tradície. Ak by sme však mali deti, asi by sme sviatky inak prežívali. 

V detstve sa jej ani nesnívalo, akú úspešnú kariéru urobí. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív A.S. V detstve sa jej ani nesnívalo, akú úspešnú kariéru urobí.

Túžite po chlapčekovi alebo po malej princeznej?

- Nemám preferencie, takže aj, aj.

Ak sa obzriete na svoju modelingovú minulosť, ľutujete niečo? Ako si vy spomínate na toto obdobie?

- Vždy sú to krásne spomienky. Mala som šťastie, že som mala úspešnú kariéru. Jediné, čo je ohrozené, je súkromný život, keďže modelky sú väčšinou samy, no mne to v tom čase nevadilo. Zobrala som si z toho len to najlepšie. Nemôžem si toto povolanie vynachváliť.

Na svoju kariéru modelky spomína rada a nič neľutuje. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Na svoju kariéru modelky spomína rada a nič neľutuje.

Dnešná vlna mladých modeliek je predsa len iná ako kedysi. Mnohokrát sú známe vďaka menu a rodičom ako Kendall Jenner, Lily-Rose Depp. Ako sa na to pozeráte vy?

- Áno, meno dnes určite pomôže, ale tá krása tam stále musí byť. Klientom ide o peniaze, je to biznis. Kedysi to tak však určite nebolo.

Koho dnes považujete za najlepšiu modelku?

- Je ich veľa. Teraz sú naozaj krásne baby v tejto brandži. Mne sa páčia také ženské modelky typu Victoria’s Secret, ktoré majú aj ženské krivky.

Máte ako modelka slabosť na oblečenie?

- Nie, vôbec. Ja som sa tej módy tak nabažila, že dnes to už veľmi nemusím. Prejedla som sa jej. Ale ak mám na niečo slabosť, tak sú to kabelky.

   Do môjho muža sa nezaľúbila na prvý pohľad. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA, Ikar, TIBOR GÉCI Do môjho muža sa nezaľúbila na prvý pohľad.

V čom sa cítite najlepšie?

- Milujem staré veci. Deravý sveter, nohavice, pokojne aj tepláky. Ak je však nejaká špeciálna príležitosť, ako napríklad festival v Cannes, tak sa, samozrejme, teším, že som za princeznú.

Všímate si iné ženy? Čo si na nich všimnete ako prvé?

- Ja si všímam ženy, mňa to veľmi zaujíma. Takže všetko a robím taký skener. So mnou sa netreba stretnúť. (smiech)

Fakt? Tak to ma teraz zaujíma, čo ste si na mne všimli ako prvé?

- Máte krásnu siluetu a veľmi pekné ramená, čo je dôležité. Vás určite hodnotím ako krásnu ženu.

Uf, tak to mi odľahlo. (smiech) Samozrejme, fantasticky vyzeráte aj vy a v knihe dokonca prezrádzate, že milujete sladké. Mnoho žien neverí, že môžu ostať štíhle, ak jedia sladké.

- Ťažko, ale dá sa to. U mňa sa však maškrtenie nedá zastaviť, ale dá sa z toho urobiť harmónia. Ak si doprajete trošku zo všetkého.

A čo máte najradšej?

- Skôr by bolo asi lepšie sa opýtať, čo nemám rada. (smiech) Ale s manželom už vieme, čo je pre naše telo dobré a čo, naopak, nie. Ale, samozrejme, občas si treba dopriať aj niečo nezdravé.

So sestrou Natáliou a s mamou Zlaticou sa na Slovensku vidia málo.  Skôr ich pozve k sebe. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA, Ikar, TIBOR GÉCI So sestrou Natáliou a s mamou Zlaticou sa na Slovensku vidia málo. Skôr ich pozve k sebe.

Rada doma varíte?

- Manžel varí. Samozrejme, varievam aj ja, ale on varenie úplne miluje.

Ako spolu najradšej trávite voľný čas?

- Keďže ešte stále staviame hotel, veľa voľného času nemáme, no milujem, keď spolu chodíme nakupovať také milé dekorácie do domácnosti.

 

Prezradila o sebe

Čo vám zo Slovenska chýba najviac?

- Určite jedlo a prechádzky po našej krásnej prírode.

 Pizza alebo bryndzové halušky?

- Bryndzové halušky. Jednoznačne! Milujem ich. Chcela som si ich dať aj tu v hoteli, no nemali ich, tak som si dala huspeninu.

 Čo bola prvá vec, na ktorú ste si zarobili?

- Za peniaze z brigády som si v šestnástich kúpila bicykel, ktorý mám dodnes.

Tlačiť Diskusia (6)
Focus Media