Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mladučká priateľka Jána Ďurovčíka prezradila, čo má na ňom rada, ale na toto by si u nej mal dávať pozor ON

16.04.2018 milly

Divadelná herečka, ktorú dnes vidíme žiariť aj v seriáli Vlci, má veľké plány do budúcna. Priateľka režiséra Jána Ďurovčíka (47) Barbora Hlinková (23) nie je žiadna krehká kráska, o čom svedčia aj jej záľuby.

Sviatky strávili spolu. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív B. H. Sviatky strávili spolu.

Rodina a priateľ

Pre mňa je úplne najdôležitejšia moja rodina, ktorej verím. Vždy ma podržia a veľmi si cením každú chvíľu, keď môžem byť s nimi. Takisto môj partner, ktorého obdivujem a veľmi si ho vážim. Na Veľkú noc sme spolu varili, piekli a, samozrejme, ma aj poriadne vyoblieval.

Cestovanie

Keď sa mi naskytnú dni voľna, hneď vymýšľam, kam by som vyrazila. Milujem cestovať, spoznávať ľudí a krásne miesta. Musím povedať, že hlavne destinácie, kde je more a slnko, ale aj lyžovačka, je dobrá voľba.

Keď má voľno, rada cestuje. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív B. H. Keď má voľno, rada cestuje.

Thajský box

Minulý rok som zo srandy vyskúšala thajský box. Som športový typ a okrem tanca vždy okúsim niečo nové. Ale box? Veď to sa stalo zo dňa na deň mojím hobby, srdcová záležitosť. Boxujem skoro každý deň a nesmierne ma to napĺňa, posúvam svoje hranice a momentálne mám sen vyskúšať to aj profesionálne.

Venuje sa thajskému boxu. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív B. H. Venuje sa thajskému boxu.

Zdravie

Najviac si vážim, že som zdravá a prajem si, aby každý bol zdravý a každý našiel v živote pokoj a úsmev na tvári. Alebo aspoň sa niekedy pokúsme nebyť na seba takí zlí. 

Barbora si najviac zo všetkého váži zdravie. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív B. H. Barbora si najviac zo všetkého váži zdravie.

Divadlo

Túžila som stáť na javisku, preto keď som prvýkrát zažila premiéru a na konci ľudia stáli a tlieskali, tak na ten pocit nikdy nezabudnem. Bolo to oslobodzujúce. Mala som slzy v očiach a zimomriavky. Ale som vďačná aj televízii Joj, že som si mohla zahrať v seriáli Vlci.

Sen o herectve sa jej naplnil. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív B. H. Sen o herectve sa jej naplnil.

Káva a kamoši

Milujem kávu. A hlavne od školy si rada posedím s kamošmi na káve, kde si dobre pokecáme.

Nakupovanie 

Väčšinu času trávim nenalíčená a v teplákoch, keďže trénujem a skúšam v divadle, ale potom, keď si niekam vyrazím a môžem sa pekne obliecť, tak to zbožňujem. Nakupovanie módnych kúskov a výstrelkov ma baví. A zľavy mám najradšej. (smiech)

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media