Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nový imidž dokázal s Renátkou neuveriteľné veci: Nikdy by ste nepovedali, že táto šik dáma má 6 detí

08.05.2018 Beata Suchá

V nádherných premenách stále pokračujeme, milé čitateľky! Neváhajte, prihláste sa aj vy a vyťažte zo svojho vzhľadu čo najviac!

Renátka (50) z Martina

Výška: 165 cm

Konfekčná veľkosť: 40

Zamestnanie: Pracuje ako operátorka v automobilovom priemysle.

Moje hobby: Mám 6 detí, 3 dospelé a 3 školopovinné, ktoré vychovávam sama. Mám sa čo obracať, ale ak si predsa len nájdem chvíľku pre seba, rada si prečítam dobrú knihu.

Moje prianie: V zmenárni som sa ocitla namiesto dcéry Mišky, ktorá mi prepustila svoje miesto. Nevedela som, čo mám očakávať, ale tento deň bol pre mňa veľmi príjemnou zmenou a relaxom.

Renátka pred premenou

Renáta pred premenou. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Renáta pred premenou.

Kaderníčka Lenka Švorcová: Z Renátky je trendová žena!

Renátka má jemné vlasy a odrastený strih. Nafarbila som ich sýtejším odtieňom a niekoľko pramienkov som vytiahla melírom, čím účes získal veľmi šmrncovný náboj. Vlasy som precízne spostupnila a upravila ofinu.

Jemný melír rozžiari celkový vzhľad. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Jemný melír rozžiari celkový vzhľad.

Účes potreboval osviežiť. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Účes potreboval osviežiť.

Vizážistka Lenka Šoóšová: Jednoducho krásna!

Renátka mi prezradila, že sa veľmi nemaľuje a to je škoda, pretože je to skutočne krásna žena. Upravené obočie, maskara a jemný lesk na perách spravia divy!

Upravené obočie je základ. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Upravené obočie je základ.

Takto sa podarila premena

Renátka po premene. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Renátka po premene.

Hravé safari

Klasickú kombináciu safari nohavíc a žltého topu treba trochu ozvláštniť. Voľná košeľa namiesto saka je praktická a trendy, ružová kabelka dodá modelu ten správny šmrnc!

Náušnice: Bijou Brigitte, Top: Promod, Košeľa: Promod, Nohavice: Promod, Sandále: Wojas 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Náušnice: Bijou Brigitte, Top: Promod, Košeľa: Promod, Nohavice: Promod, Sandále: Wojas

Moderná elegancia

Šaty so zavinovacím efektom sú veľmi pohodlné, výborne sedia a robia skvelú postavu! Doladili sme ich náhrdelníkom, kabelkou a béžovými lodičkami.

Náhrdelník: Jasmine, Šaty: Jasmine, Kabelka: Wojas, Lodičky: Wojas 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Náhrdelník: Jasmine, Šaty: Jasmine, Kabelka: Wojas, Lodičky: Wojas

Oplatí sa vyskúšať

Bronzové guľôčky na tvár, AVON TRUE,  13,30 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Bronzové guľôčky na tvár, AVON TRUE, 13,30 €

Rúžové pero,  AVON TRUE,   4,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Rúžové pero, AVON TRUE, 4,90 €

Tekutý mejkap  pre bezchybnú pleť s OF15,  AVON TRUE,  11,00 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Tekutý mejkap pre bezchybnú pleť s OF15, AVON TRUE, 11,00 €

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media