Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Faldíky nerieši! Plus size modelka Ashley Graham sa ukázala v takýchto bikinách: Fú, menšie byť ani nemohli

16.04.2018 bak

Slávna modelka bacuľka sa za svoje telo nikdy nehanbila. Na takéto bikiny by si netrúfla ani niektorá super štíhla žena.

Ashley Graham 12 obrázkov vo fotogalérii Ashley Graham

Má krásne črty tváre a je nádherná aj bez mejkapu! Hoci nosí pár kíl navyše, sexi Ashley Graham (30) si už tretíkrát vybral prestížny magazín Sports Illustrated do svojho plavkového špeciálu. Vydanie s Ashley vyšlo pred dvoma mesiacmi, no až teraz časopis na svojom Instagrame zverejnil sériu fotiek a videí zo zákulisia, kde plnoštíhla kráska predvádza sexi pózy a pohyby.

Je vidno, že Ashley si fotenie vychutnávala a výborne sa pri tom bavila. Táto žena naozaj vie, ako predať svoje krivky. Čo na tom, že bikiny, ktoré, má na sebe, sú ultra mini a miestami máte pocit, že jej sotva zakryjú prsia...

Modelka sa priznala, že máva dni, keď sa cíti tučná a neverí, že niekedy príde doba, kedy sa každá žena zobudí a bude sa cítiť krásna. Na to má však recept: „Začať treba s tým, že si hneď ráno poviete, že ste krásna. Nikdy nedovoľte, aby trocha celulitídy pokazilo vaše šťastie,“ dodáva.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia (5)