Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj tá najkrajšia žena môže muža odpudzovať, keď robí týchto 5 chýb: Vyhnite sa im, inak si nájde milenku

08.05.2018 anm

5 vecí mužov na ženách vyslovene odpudzuje. Ak ich robíte, vženiete partnera do náručia inej.

Pozor na 5 chýb, ktorými vženiete muža do náručia milenky. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Pozor na 5 chýb, ktorými vženiete muža do náručia milenky.

Každá minca má dve strany. Tak, ako ženy neznášajú niektoré mužské vlastnosti, takisto sú veci, s ktorými muži u žien nemajú pochopenie. Nasledovné správanie je pre nich vrcholne nepríťažlivé.

Nikto nie je dokonalý, ale... Verte tomu, že v očiach mužov sa stanete oveľa príťažlivejšou, ak prestanete robiť týchto 5 chýb:

1. Neschopnosť poďakovať sa

Máme radi, ak žena vie oceniť našu snahu a námahu. Samozrejme, je prirodzené, ak vás muž pozve na rande, do kina alebo na romantickú večeru, ale ak za to viete úprimne poďakovať, padne nám to veľmi dobre. Cítime sa príjemne, keď sa o nás zaujímate. Takže sa mužovi, ktorý pre vás vymyslel nejaký zaujímavý program, poďakujte za to, že na vás myslí a snaží sa vás získať. Máme radi, ak žena vie oceniť našu snahu a námahu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Máme radi, ak žena vie oceniť našu snahu a námahu.

2. Lenivosť a nedostatok ambícií

Nič nie je pre nás odpudzujúcejšie ako lenivá žena, ktorá sa o nič nesnaží. Žena, z ktorej nevyžaruje vášeň a chuť do života, je pre nás nudná. Ak ju nezaujíma ani dobrý film v kine alebo sa o seba vôbec nestará... Asi chápete, že je ťažké vnímať osobu, ktorá ani nevychádza z domu, za príťažlivú. Väčšina mužov chce zdieľať svoje pocity, záujmy a názory s partnerkou. Aj keď tomu možno neveríte, máme radi spoločné programy s našimi priateľkami, radi s nimi niečo podnikáme a tešíme sa z nových zážitkov. Aj keď tomu možno neveríte, máme radi spoločné programy s našimi priateľkami. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Aj keď tomu možno neveríte, máme radi spoločné programy s našimi priateľkami.

3. Sťažovanie sa a klebety

Ak je v žene niečo vyslovene odpudzujúce, tak je to večné sťažovanie sa a klebetenie. Vytáča to aj tých najtrpezlivejších mužov. Negatívny prístup k druhým, ohováranie za chrbtom, šírenie klebiet či rozprávanie o vašom ex, to sú všetko veci, ktoré muži naozaj neznášajú. Ak teda najbližšie zatúžite po šťavnatých klebetách, využite na to radšej svoje kamarátky. Pozor na 5 chýb, ktorými vženiete muža do náručia milenky. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Pozor na 5 chýb, ktorými vženiete muža do náručia milenky.

4. Príliš veľké sebavedomie

Nie je nič zlé na tom, ak si veríte a nechýba vám zdravé sebavedomie. Usmievavá a odvážna žena je v očiach mužov veľmi príťažlivá. Ale ak to s egom preženiete, ľahko sa mužský obdiv zmení na odpor. Arogantné ženy, ktoré vedia všetko najlepšie, nás nepriťahujú. Ženy, ktoré všetko prehnane kritizujú, nerozhnevajú len ľudí okolo seba, ale najmä svojich partnerov. Usmievavá a odvážna žena je v očiach mužov veľmi príťažlivá, ale... 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Usmievavá a odvážna žena je v očiach mužov veľmi príťažlivá, ale...

5. Žiarlivosť

Prehnaná žiarlivosť už zničila veľa vzťahov. Mnohé z vás sú schopné vybuchnúť už aj vtedy, keď sa chlap čo i len pozrie na inú ženu, alebo sa porozpráva s kolegyňou. Takéto správanie mužov hnevá, neznášajú, ak im ženy rozkazujú, s kým a kedy sa majú stretávať, s kým môžu a nemôžu komunikovať... Ešte horšie je, ak mužovi prezeráte vrecká alebo mu kontrolujete mobil. Urážate ho, nerobte to! So žiarlivosťou opatrne. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto So žiarlivosťou opatrne.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media