Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Verné kópie svojich rodičov? Dcérky Nicole Kidman vyrástli, a táto vec udrela všetkým do očí, veď ony sú...

14.04.2018 Casprezeny.sk

Austrálska kráska s alabastrovou pleťou má 50 rokov, ale vôbec na to nevyzerá. Omladzujúci efekt na ňu majú aj jej dve krásne dcérky.

Nicole Kidman 18 obrázkov vo fotogalérii Nicole Kidman

Nicole Kidman sa stala prvýkrát biologickou mamou až po 40-tke. S manželom Keithom Urbanom sa jej pošťastilo a narodila sa im dcérka Sunday Rose (9). Nicole veľmi túžila aj po druhom dieťati, ale vzhľadom na jej vek a zdravotný stav sa rozhodla už nerodiť prirodzenou cestou – druhú dcérku Faith Margaret (7) dvojici vynosila náhradná matka.

Staršia Sunday sa už na svoj vek poriadne vytiahla, a keď kráča pri slávnej mame, je jasné, že v dospelosti nebude zaostávať za jej výškou – 180 cm. Mladšia Faith sa zase na maminu podobá skôr typovo – je to dievčatko so svetlou pleťou a medenými vlasmi.

Verné kópie svojich rodičov? Dcérky Nicole Kidman vyrástli, a táto vec udrela všetkým do očí, veď ony sú... 18 obrázkov vo fotogalérii

Nicole a jej manželovi rodičovstvo zachutilo a veľmi by si želali aj tretie dieťatko. Oscarová herečka svoj vek ako prekážku nevidí, jej stará mama vraj porodila jej mamu ako 49-ročná. Magazín New Idea už dokonca prišiel so špekuláciou, že Nicole je naozaj znovu tehotná, lebo na Zlatých Glóbusoch si podozrivo hladkala bruško a ani sa nedotkla alkoholu.

Úspešná herečka je mamou aj 25-ročnej Isabelle a 22-ročného Conora, ktorých si adoptovala počas manželstva s Tomom Cruisom. Tí však po rozvode ostali s otcom a tiež sa upísali scientológii, čo ich zároveň oddelilo od mamy.

Verné kópie svojich rodičov? Dcérky Nicole Kidman vyrástli, a táto vec udrela všetkým do očí, veď ony sú... 18 obrázkov vo fotogalérii

Nicole Kidman dostala v roku 2003 Oscara ako najlepšia herečka vo filme Hodiny. Momentálne žne úspechy s minisériou Veľké malé klamstvá, ktorú aj produkuje. Adoptívnu mamu si zahrala vo filme Lion. V súvislosti s dojímavým príbehom povedala: „Tento film je ľúbostný list mojim deťom, ktoré sú adoptované. Chcela som spraviť film pre nich.“

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia (2)