Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nad Shannen Doherty stále visí hrozba rakoviny, ale 47. narodeniny si užila naplno: Pozrite, ako vyzerala

15.04.2018 Casprezeny.sk

Shannen Doherty pred časom povedala, že rakovina jej zmenila život spôsobom, ktorý si nikto nevie predstaviť. Lenže teraz sa dozvedela niečo, čo ju nepotešilo.

Shannen Doherty už dorastajú vlasy po chemoterapii. 20 obrázkov vo fotogalérii Shannen Doherty už dorastajú vlasy po chemoterapii.

Herečka Shannen Doherty sa z remisie rakoviny prsníka radovala možno predčasne. Vlani v tomto čase fanúšikov potešila správou, že po náročnej chemoterapii a ožarovaní testy nepreukázali prítomnosť nádorových buniek v jej tele.

Ale jarná prehliadka tohto roka priniesla o dosť pesimistickejšie výsledky. Podľa onkológov má v krvi zvýšenú hladinu nádorových ukazovateľov, čo nasvedčuje tomu, že ochorenie sa do tela vracia.

Nad Shannen Doherty stále visí hrozba rakoviny, ale 47. narodeniny si užila naplno:  Pozrite, ako vyzerala 20 obrázkov vo fotogalérii

"Testy a výsledky. Test na jeden ukazovateľ nádoru vyšiel dobre. Iný ... je zvýšený. Znamená to, že musím na ďalšie testy a sledovanie. Ale aj po tomto telefonáte zostávam pozitívne naladená a prehodnocujem svoj život. Dosť mi to pomáha vidieť veci v perspektíve a pripomína mi to, čo som sa naučila počas liečby rakoviny. A niekedy potrebujem trochu osviežiť pamäť," priznala Shannen na Instagrame.

Doherty začala vlani pracovať na remaku filmu Smrtiaca atrakcie z roku 1988. "Ako som už povedala predtým, rakovina zmení váš život spôsobom, ktorý si nikto nevie predstaviť ... mimochodom, zvýšená hladina môže byť z celého radu dôvodov. A tiež vitamín D ... potrebujem ho ešte viac!" Dodala Shannen.

 

Tlačiť Diskusia