Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po kom je taká pekná? Keď uvidíte, ako vyzerá mama moderátorky Lenky Vavrinčíkovej, bude vám to jasné

04.05.2018 Milly Sekulová

Práci v televízii sa venuje už dvanásť rokov a skoré vstávanie dnes zamenila za večerné hlásenie správ. Okrem toho si Lenka Vavrinčíková vyskúšala aj šou Tvoja tvár znie povedome či Let‘s Dance.

Lenka Vavrinčíková 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: TONY KARPITA Lenka Vavrinčíková

Práca pred kamerou však nie je to jediné, čo v živote miluje.

Rodina a priateľ

Znie to možno ako klišé, ale ja som Kozorožec a rodinné zázemie je pre mňa veľmi dôležité. Potrebujem mať v živote pevnú základňu, domov, kam sa môžem vždy vrátiť, ľudí, ktorí ma pohladia a podporia, ale na druhej strane aj úprimne povedia, keď niečo robím zle. Som veľmi šťastná, že ja práve takéto zázemie mám. Rodina je pre ňu veľmi dôležitá. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L.V. Rodina je pre ňu veľmi dôležitá.

Práca

Patrím k tým šťastlivcom, ktorí sa vo svojej práci našli. Vždy som sa snažila robiť to, čo ma baví – tak ako mi to vštepovali moji rodičia. V Markíze som prešla od redaktorky v Teleráne cez rosničku až k moderátorke Televíznych novín. Medzitým som ešte tancovala a spievala (smiech). Okrem toho mám aj skvelých kolegov, takže čo viac si môže človek priať!

Kamarátky

Som jedináčik a nemám súrodencov. Keď som bola malá, niekedy mi to bolo aj ľúto. Možno preto som si „vybudovala“ takú malú sesterskú základňu. S mojimi najlepšími kamarátkami sa poznám odmalička, teda už viac ako 25 rokov. Sú pre mňa už naozaj ako rodina, ako sestry. Ďalšie mi postupne pribúdali či už na strednej, alebo na vysokej škole.

Lenka je jedináčik, oporu našla v kamarátkach. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L.V. Lenka je jedináčik, oporu našla v kamarátkach.

Knihy

Mám taký malý rituál. Pred spaním si vždy čítam knihu až dovtedy, kým nezaspím. Milujem to! Tento rok ma absolútne dostala kniha Malý život, ktorú napísala Hanya Yanagihara. Je trochu smutná a depresívna, ale je to to najlepšie, čo som v živote čítala!

Mačky

Mám rada všetky zvieratá, ale k mačkám som si vybudovala naozaj hlboký vzťah. Možno som bola práve ja v minulom živote mačkou (smiech). Sú to úžasné a zaujímavé stvorenia, ktoré mi dávajú veľmi veľa lásky. Doma máme dvoch kocúrov, obidvoch sme zachránili z ulice a dali im šancu na lepší život.

Doma má dvoch kocúrov z ulice. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L.V. Doma má dvoch kocúrov z ulice.

Tlačiť Diskusia
Focus Media