Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jeho slová dojímajú! Zronený Brad Pitt po rozvode s Angelinou: Konečne som si uvedomil túto dôležitú vec

07.05.2018 red

Vyzerá ako večný chlapec a väčšina filmov, v ktorých hrá, stojí za to.

Bradovi Pittovi sa rozpadla rodina kvôli alkoholu a agresivite. 3 obrázky vo fotogalérii Bradovi Pittovi sa rozpadla rodina kvôli alkoholu a agresivite.

Keď sa v roku 2016 rozišiel s herečkou Angelinou Jolie, škaredý rozvod sa podpísal aj na jeho vzťahu s ich šiestimi deťmi. Najprv sa s nimi mohol stýkať len za prítomnosti psychológa a neskôr ho vraj deti nechceli vidieť vôbec. Dôvodom bola jeho agresivita a alkoholizmus, ktoré zapríčinili aj rozpad vzťahu. „Deti sú pre mňa všetkým,“ tvrdí Brad a práve kvôli nim prešiel liečením a dal sa na zdravý životný štýl.

Nechal ju ísť

O rozvode s Angelinou, s ktorou tvoril vyše desať rokov pár snov, sa dnes vyjadruje veľmi rozumne. „Ak niekoho milujete, necháte ho ísť. Teraz už viem, čo to znamená. Znamená to milovať, ale nevlastniť. Znamená to neočakávať nič na oplátku. Bolo mi to úplne jedno, kým som to nezažil.“

Kedysi pár snov, dnes už minulosť. 3 obrázky vo fotogalérii Kedysi pár snov, dnes už minulosť.

Stále dokola

O hviezde filmov 12 opíc, Dannyho jedenástka či Moneyball sa v poslenom čase šepká, že znovu začal randiť so svojou ex Jennifer Aniston, s ktorou sa rozviedol práve kvôli Angeline. Nuž, v Holywoode zrejme majú, rovnako ako my na Slovensku, niekedy vo vzťahoch pekný hokej.

S bývalou manželkou Jennifer Aniston. 3 obrázky vo fotogalérii S bývalou manželkou Jennifer Aniston.

 

Tlačiť Diskusia (1)