Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po rozvode som trpela, pomohol mi sexi kolega: Verila som, že ma ľúbi, ale potom odhalil svoje tajomstvo

19.05.2018 red

Rozvod som niesla ťažko, trápila som sa, ale potom mi pomohol sexi kolega.

Zaľúbila som sa do kolegu, ale potom som odhalila jeho tajomstvo... 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Zaľúbila som sa do kolegu, ale potom som odhalila jeho tajomstvo...

Bol pre mňa bútľavou vŕbou, stali sme sa priateľmi. Zamilovala som sa a dúfala, že sa dáme dohromady. No zistila som, že s niekým chodí, hoci mi to nespomínal. Opäť sa trápim. Mám ešte šancu? 

Hanka a Karči

Čo my na to?

Príliš dlho ste si mysleli, že svet, v ktorom žijete, je nemenný, že si ho môžete tvarovať len podľa svojich predstáv. Príliš dlho ste sa ľutovali a mysleli si, že na všetko máte čas. Vo vzťahoch to také jednoduché nie je. Ľudia nie sú bábky a často prekvapia. Nie je podstatné, či bol kolega len nesmelý, podstatné je, že ste to neurobili vy. Možno by sa situácia vyvíjala inak.

Ešte nie je nič stratené, vzťahy vznikajú aj zanikajú. Ak dostanete druhú šancu, nezaváhajte. Či ju dostanete, to sa ukáže čoskoro. Vaša konkurentka vás bude chcieť odstaviť na vedľajšiu koľaj a z reakcií priateľa uvidíte, či sa jej darí a či v jeho živote zostanete dôležitou osobou.

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media