Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sexi spevák Adam Levine z Maroon 5 má doma takúto krásnu princeznú: Ten pohľad plný nehy vás dostane!

08.05.2018 iva

Niektorí prominentní oteckovia si rodičovstvo skutočne vychutnávajú.

Adam Levine 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Adam Levine

Cristiano Ronaldo (33) a jeho sedemročný syn Cristiano junior si nedávno užil s otcom predvádzanie oblečenia. Svojho syna zahŕňa nielen luxusom, ale aj láskou. A okrem prvorodeného má futbalista doma 10-mesačné dvojčatá od náhradnej matky a dcérku Alana Martinu, ktorá je od prvej zverejnenej partnerky Georginy, s ktorou aktuálne žije.

Cristiano Ronaldo so synom Cristianom. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Cristiano Ronaldo so synom Cristianom.

Thomas Sadoski (41) a Amanda Seyfried (32), známa napríklad z filmu Mamma mia!, majú už takúto veľkú dcérku. Thomas je príkladný otec, nerobí mu problém ani nosič.

Thomas Sadoski a Amanda Seyfried s dcérkou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Thomas Sadoski a Amanda Seyfried s dcérkou.

Adam Levine (39), spevák z Maroon 5, si užíva otcovstvo na plné obrátky. Dcérka Dusty Rose má len rok a pol a už má doma aj dvojmesačnú sestru Gio Grace.

  Adam Levine s dcérkou Dusty Rose. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Adam Levine s dcérkou Dusty Rose.

Ewan McGregor (47) je štvornásobný otec. Štyrom dcéram (22, 17, 16, 7) sa venuje aj po minuloročnom rozvode, zvlásť najmladšej Anouk, ktorú vozí aj na detské oslavy.

  Ewan McGregor s dcérkou Anouk. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Ewan McGregor s dcérkou Anouk.

Tlačiť Diskusia
Focus Media