Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Búrlivák Robbie Williams má za sebou všeličo, ale rodinka sa mu podarila! Toto sú jeho dve zlatíčka

10.05.2018 mon

Má úsmev darebáka, modré oči a božsky spieva.

Viete, že ako mladík pracoval v sklenárstve a svojích zákazníkov stále upozorňoval, že túto nudnú prácu dlho robiť nebude? 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Viete, že ako mladík pracoval v sklenárstve a svojích zákazníkov stále upozorňoval, že túto nudnú prácu dlho robiť nebude?

Robbie Williams (44) má za sebou búrlivú mladosť. Po odchode z chlapčenskej skupiny Take That chcel preraziť sám, a keď sa úspech nedostavil, nasledovali drogy, alkohol aj odvykačky. Ale nakoniec sa vďaka pesničke Angels predsa len uchytil a vyštartoval hore za slávou.

Na výslní

Dodnes predal viac ako 80 miliónov albumov a pesnička Angels je vraj najlepšou skladbou posledného štvrťstoročia.

Dokopy ich dala Cameron

S manželkou ho dala dokopy herečka Cameron Diaz. Keď sa totiž Cameron a Robbie stretli na jednej spoločenskej udalosti, spevák sa jej posťažoval, že sa stále rozchádza a schádza s jedným dievčaťom.

Manželka Robbieho Williamsa s deťmi. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Manželka Robbieho Williamsa s deťmi.

Happy End!

Cameron ho pozorne počúvala a potom mu povedala – zdá sa, že ju stále miluješ, mali by ste byť spolu. Robbie poslúchol. Dnes je s Aydou Field osem rokov šťastne ženatý a majú spolu päťročnú dcérku Theodoru a trojročného chlapčeka Charltona. 

Manželka Robbieho Williamsa s deťmi. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Manželka Robbieho Williamsa s deťmi.

Manželka Robbieho Williamsa so synčekom Charltonom. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Manželka Robbieho Williamsa so synčekom Charltonom.

Tlačiť Diskusia
Focus Media