Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Wow, je z nej celkom iný človek! Paloma z telenovely Keď budeš moja zmenila účes a tak to dopadlo...

29.04.2018 anm

V telenovele Keď budeš moja mala dlhé kučeravé vlasy, dnes nosí celkom iný účes. Krátko pred štyridsiatkou vyzerá úžasne!

Silvia Navarro ako Paloma v telenovele Keď budeš moja. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Silvia Navarro ako Paloma v telenovele Keď budeš moja.

Krásna dievčina z Mexika získala popularitu vďaka megaúspešnej telenovele Keď budeš moja, ktorá sa nakrúcala v roku 2001. Cesta k tomuto úspechu však bola dlhá a tŕnistá. Silvia Navarro (39) na sebe poctivo pracovala už odmalička, účinkovala v detských telenovelách, neskôr vyštudovala herectvo a po 18-ke začala dostávať stále lákavejšie ponuky. A potom v roku 1998 prišla prelomová telenovela Perla. Wow, je z nej celkom iný človek! Paloma z telenovely Keď budeš moja zmenila účes a tak to dopadlo... 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube

Uchádzala sa o vedľajšiu postavu, ale tvorcov tak zaujala, že jej ponúkli rovno tú hlavnú. Telenovela mala veľký úspech a urobila z nej televíznu hviezdu. Odvtedy sa pravidelne objavuje v seriáloch, filmoch aj v divadle. Istý čas sa venovala aj modelingu. Wow, je z nej celkom iný človek! Paloma z telenovely Keď budeš moja zmenila účes a tak to dopadlo... 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube

Keď vo svojich 37 rokoch otehotnela, herectvo na chvíľu odsunula na vedľajšiu koľaj, ale bez práce dlho nevydržala a dnes opäť hviezdi v úspešných projektoch. V júli 2017 začala nakrúcať novú telenovelu Caer en tentación (Podľahnúť pokušeniu), v ktorej opäť hrá hlavnú postavu.

A hoci v práci zažíva jeden úspech za druhým, jej najväčším šťastím je roztomilý synček León, ktorý sa narodil 7. septembra 2015. Jeho otcom je herečkin partner Gerardo Casanova. Wow, je z nej celkom iný človek! Paloma z telenovely Keď budeš moja zmenila účes a tak to dopadlo... 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/Silvia Navarro

Silvia porodila svoju malú kópiu v mužskej verzii! León rastie ako z vody a stále viac sa podobá na mamu. Čo je iba dobre, keďže jeho mamina je krásavica, takže dievčatá sa majú na čo tešiť, určite z neho vyrastie veľký fešák. :)

Seriálová Paloma nezostala verná kučerám, ktoré boli v telenovele Keď budeš moja jej poznávacím znamením. Rozhodla sa zmeniť imidž, nechala sa ostrihať a vybrala si vzdušný účes, ktorý ju omladil a veľmi jej pristane. Výborná voľba! Čo na ňu poviete?

Viac fotografií s jej synčekom a s novým účesom nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia
Focus Media