Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Alena Pajtinková zo seriálu Semafor: S kým to ťahá už 15 rokov a prečo musí byť vždy v centre pozornosti

23.05.2018 Milly Sekulová

Rodáčka z Komárna nám je zo seriálov už dobre známa. Po úlohe v Chlapi neplačú si zahrala aj energetickú a karieristickú novinárku Petru v seriáli Semafor. Aká je však v skutočnosti a bez čoho si nevie predstaviť svoj život?

Herečka a speváčka Alena Pajtinková. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: TV JOJ Herečka a speváčka Alena Pajtinková.

1. Sedem žien môjho života

Moje baby – spolužiačky z konzervatória. Nikdy sme sa nerozišli ani nepohádali, sme spolu už viac ako 15 rokov a rozvod nikdy neplánujeme. Potom mám moje dve najlepšie kamarátky z detstva Katku a Adrianu a, samozrejme, moju milovanú mamu. Je nielen najlepšia mama, ale aj najlepšia kamoška.

So spolužiačkami z konzervatória sa stretávajú aj po škole. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív A.P So spolužiačkami z konzervatória sa stretávajú aj po škole.

2. Káva

Som závislá a vôbec mi to neprekáža. Bez kávy sa skrátka deň neráta! Je super, je zdravá, nech si hovorí kto chce, čo chce. Keď nemám kávu, nie som vo svojej koži.

3. Hudba

Milujem literatúru, výtvarné, divadelné umenie, ale hudba je najdokonalejšie z umení. Čo viac dodať? Zázrak a dôkaz existencie Boha aj pre neveriaceho.

4. New York

Bola som zatiaľ len raz, ale chcela by som tam aspoň pár rokov žiť. Ak by to nevyšlo, tak aspoň pár týždňov. Každý, kto tam bol, by so mnou pravdepodobne súhlasil. Je očarujúci, rovnako ako v piesni Alicie Keys, ktorá patrí medzi moje obľúbené hviezdy.

Alena rada cestuje. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív A.P Alena rada cestuje.

5. Jar

Keď príde jar, mám reálny pocit, že mám znova 16 a všetky by sme chceli mať navždy 16. S príchodom prvých jarných dní sa cítim šťastná.

6. Posteľ

Moja babka vždy vravievala, že by dala Nobelovu cenu tomu, kto vynašiel posteľ. Mám veľmi aktívny život a povolanie, čas v posteli je preto pre mňa veľmi vzácny. Keď konečne zaspím, tak ma musia z postele ťahať „párom volov.“

7. Predvádzanie sa

Je to moja práca a baví ma to. Potrebujem byť stredobodom pozornosti, viem to o sebe odmalička a zmierila som sa s tým. Narodila som sa v znamení Leva, čo na mňa celkom sedí, a som aj parketový lev. Kto ma pozná, potvrdí vám to. Túto vlastnosť naplno využívam pri koncertovaní s kapelou Bijouterrier.

S mamou si veľmi rozumie. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív A.P S mamou si veľmi rozumie.

Tlačiť Diskusia
Focus Media