Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Som vydatá 30 rokov, ale život po boku môjho muža je peklo: Budem ešte šťastná? Veštkyňa to vidí jasne

09.06.2018 iva

Som vydatá viac ako 30 rokov. Mám už dospelé deti.

Manžel začal piť a veľmi sa zmenil. Manžel začal piť a veľmi sa zmenil.

Čoraz viac uvažujem, či mám zostať v tomto manželstve. Manžel mi už neprejaví lásku, málo sa spolu rozprávame. Ak má voľno, tak popíja alkohol a ten ho mení na iného muža. Viackrát sa zle správal i k deťom. Rada by som poznala svoju budúcnosť. Budem ešte niekedy šťastná?

Iveta

Odpovedá Iveta, ktorá veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Dobrý deň, pani Iveta! Manžel je váš problém. Keď ste boli mladšia, mysleli ste si, že sa zmení, ale roky ubiehali a láska sa vytratila. Alkohol zničil všetko a už mu nedokážete dôverovať. On je váš prívesok, ale bez vás by padol na dno – a to si uvedomuje. Alkohol aj dobrého človeka zmení na nepoznanie.

Manžel je rozpoltená osobnosť. Stráca vás a nerobí proti tomu nič. A ani neurobí, lebo vie, že vy ho neopustíte. Ale budúci rok – 2019, pani Iveta... Začiatkom roka stretnete muža, ktorý vám otvorí srdce a zaľúbite sa.

Vidím vás presúvať sa k nemu, bude to vaše tajomstvo, ale zároveň vám to dá silu. Manžela by ste aj opustili, ale komplikácia je tá, že váš muž nebude mať kam ísť, a toto vás bude brzdiť. Do 5 rokov sa vaša situácia úplne zmení. Nový partner vám pomôže. Vyrazí vám dych tým, že vás požiada, aby ste s ním žili, a spolu nájdete riešenie. Čaká vás šťastie, budete milo prekvapená, len sa musíte pozerať dopredu a hlavne na seba.

Tlačiť Diskusia (6)
Focus Media