Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sexi veterinár Tomáš z Oteckov je miláčikom žien: Našiel už svoju životnú lásku? Takáto je pravda

11.05.2018 red

Jeho hlas sme poznali z dabingov už roky. Len sme netušili, ako vyzerá. Keď sa však nedávno objavil na televíznych obrazovkách, mnohým dámam sa podlomili kolená!

Marek bol donedávna len dabingový herec. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Peter Korček Marek bol donedávna len dabingový herec.

Vyzerá ako jednovaječné dvojča amerického herca Ryana Gosslinga, a keď ide po meste, nie sú také ženské oči, ktoré by sa na neho s potešením nepozreli.

Nový sexsymbol

Má vyšportovanú postavu, stará sa o nevlastných bratov, podniká a hrá. Marek Fašiang (32) sa rýchlo stal ideálom slovenských dievčat a žien. Ktorá by takého šikovného a krásneho muža nechcela mať doma? Navyše – momentálne vraj nie je zadaný!

V seriáli Oteckovia stvárňuje jednu z hlavných postáv. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: TV Markíza V seriáli Oteckovia stvárňuje jednu z hlavných postáv.

Obľúbený veterinár

Mladý slovenský herec začínal už ako desaťročný v dabingu, pred kameru sa postavil až teraz a hneď prišiel aj úspech. Vdovec, veterinár Tomáš, ktorý sám vychováva malú dcérku, patrí v seriáli Oteckovia k najobľúbenejším.

Šikovný aj pracovitý

Okrem herectva Marka živí aj vlastná sieť kaviarní, ktorú si pred pár rokmi otvorili s kamarátom, a pred časom pribudli aj lekárne.

Tlačiť Diskusia
Focus Media