Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tromfne aj svoju slávnu mamu? Z dcéry Catherine Zeta-Jones je už mladá dáma, a ten detail si všimol každý

05.05.2018 bak

Slávna mama a jej krásna dcéra sa objavili bok po boku na prestížnej módnej šou a vyzerali spolu dokonale.

Catherine Zeta-Jones 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: moviestillsdb.com Catherine Zeta-Jones

48-ročnej oscarovej herečke robila spoločnosť na módnej udalosti Dolce & Gabbana Alta Moda v New Yorku jej 14-ročná dcéra Carys. Už na prvý pohľad je jasné, že dcéra dostala do vienka z maminej krásy slušnú porciu.

Obe dámy pôsobili veľmi elegantne, vkusne a zladili sa výberom farieb aj topánok. Carys vyzerala na svoj vek veľmi zrelo, a keď stála pri mame, bolo viac než jasné, po kom podedila krásne črty tváre aj husté gaštanové vlasy.

Catherine Zeta-Jones s dcérou Carys 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Catherine Zeta-Jones s dcérou Carys

Catherine sa predviedla v sexi polopriesvitnej čiernej róbe s korzetom, ktorý veľkoryso odhalil jej dekolt. Carys tiež vsadila na čiernu a zažiarila v zaujímavom kvetinovom tope s odkrytými ramenami. Elegantné čierne nohavice podčiarkli celý imidž.

48-ročná hviezda z muzikálu Chicago má s manželom Michaelom Douglasom (73) ešte 17-ročného syna Dylana. Oscarová herečka je s manželom už 17 rokov napriek krátkemu rozchodu v roku 2013.

Manželia majú staršieho syna Dylana a mladšiu dcéru Carys. 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Manželia majú staršieho syna Dylana a mladšiu dcéru Carys.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia
Focus Media